ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНК” виплачує кошти вкладникам ПАТ “КБ ‘ХРЕЩАТИК’

26.08.2016

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) рішення від 11 серпня 2016 року № 1486 «Про затвердження змін та доповнень до загального Реєстру вкладників ПУБЛІЧНОГО АКЦОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ХРЕЩАТИК» та продовження виплат вкладникам», Фонд з 15 серпня 2016 року продовжує виплати коштів вкладникам даного банку.

Для отримання коштів вкладники ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ХРЕЩАТИК» (далі – ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК») з 15 серпня 2016 року до 26 вересня 2016 року включно можуть звертатись до установ ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК».

Оскільки ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» є Банком-агентом Фонда Гарантування Вкладів, тому розпочинає виплати коштів вкладникам зазначених регіонів (перелік наведено у таблиці) при встановленні місця реєстрації та проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладником при укладанні договору банківського  вкладу/рахунку з ПАТ «КБ«ХРЕЩАТИК» 


Банк, що здійснює виплату коштів 
 Волинська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Дніпропетровська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Закарпатська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Запорізька область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Iвано-Франкiвська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Кіровоградська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Миколаївська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Одеська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Полтавська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Рівненська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Харківська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Херсонська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Черкаська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Чернiгiвська область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»
 Чернівецька область
 ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»Звертаємо увагу, що вкладникам-нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК».
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.
Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» — www.xcitybank.com.ua та відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:
«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку);

ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»: 0 800-500-450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів), 38 (044) 201-1661
на сайті ФОНДА ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ за посиланням   http://www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/165-pat-kb-khreshchatyk/5467-fond-harantuvannya-prodovzhuye-vyplaty-koshtiv-vkladnykam-pat-kb-khreshchatyk 

print Надрукувати сторінку