ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» приєднався до автоматизованої системи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

23.02.2017

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» приєднався до автоматизованої системи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для здійснення виплат вкладникам неплатоспроможних банків.

Головними перевагами автоматизованої системи є:

  • зручний процес отримання гарантованої суми вкладниками,
  • розширена мережа пунктів виплат: вкладник зможе обрати для отримання коштів будь-яке відділення серед усіх банків-агентів, підключених до системи.

Виплати вкладів через автоматизовану систему почались з 16.02.2017 по ПАТ «БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ» та з 23.02.2017 по ПАТ «ФОРТУНА-БАНК».

Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800 308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків і виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку. Основним завданням Фонду гарантування є забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

Довідка:

Група  Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31  січня 2017 року  її ринкова  вартість складає 36,3  млрд. євро.  Група є лідером в Італії за усіма   напрямками банківської   діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та   управління  фінансами)  та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000  відділеннях  по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських   регіонів складає не   менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня  у  Центральній та  Східній  Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної  Африки. У  цих регіонах  розташовано близько 1 200  відділень, а в 12  країнах,  де працюють дочірні банки  Групи,  кількість роздрібних та   корпоративних клієнтів сягає 7,9 млн.  Більше  того, міжнародна  мережа  фахівців по роботі з  корпоративними клієнтами охоплює  29  країн, зокрема,  Близький  Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де   активно  працюють  італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію,  Росію, Китай  та Індію.

print Надрукувати сторінку