ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» почав обслуговувати картки Національної платіжної системи ПРОСТІР

17.11.2016

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК», банк італійської групи Інтеза Санпаоло, підключився до Національної платіжної системи «Український платіжний ПРОСТІР», ставши одним із 15-ти банків системи.

Банк розширив географію обслуговування карток ПРОСТОРу та надав можливість власникам карток інших банків обслуговуватися у банкоматній мережі ПРАВЕКС-БАНКу по всій Україні, що налічує 216 банкоматів. Переглянути список банкоматів Банку можна за посиланням: https://www.pravex.com.ua/otdeleniya-i-bankomaty

«В планах  Банку на наступний рік  розпочати емісію платіжних карток системи ПРОСТІР”, - прокоментував начальник відділу розвитку продуктів департаменту роздрібного бізнесу Олег Заяць.

Про систему ПРОСТІР:

Національна платіжна система ПРОСТІР – це система роздрібних платежів, у якій розрахунки за товари та послуги, отримання готівки та інші операції з національною валютою здійснюються за допомогою електронних платіжних засобів, а саме платіжних карток ПРОСТІР.
Платіжна система ПРОСТІР створена Національним банком України. Повна назва системи ПРОСТІР – Національна платіжна система «Український платіжний простір». До ребрендингу, проведеного у 2016 році, платіжна система ПРОСТІР мала назву Національна система масових електронних платежів (скорочено НСМЕП).

Довідка:

Група Інтеза  Санпаоло є однією з найбільших у  Єврозоні. Станом на 31 жовтня 2016 року її  ринкова вартість складає 35,3 млрд.  євро.  Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності  (роздрібний,  корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1  млн.  клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в  більшості  італійських регіонів складає не менше 12 %. Група Інтеза Санпаоло  також  присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної  Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12  країнах,  де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних  клієнтів  сягає 8,1 млн.

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з  корпоративними  клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну  Африку, а  також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені  Штати,  Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку