ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНК” - один із лідерів в номінації “Кращий продукт для аграріїв» за результатами рейтингу видання «Бізнес»

16.11.2016

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» посів третє місце в номінації “Кращий продукт для аграріїв» за результатами відомого фінансового рейтингу газети «Бізнес» - «Фінансовий оскар. Осінь 2016».

За підсумками першого півріччя 2016 року проводився аналіз фінансових показників в сфері залучення депозитів, кредитування, нарощування активів банків та аналізувалася професійна думка фінансистів, аналітиків та експертів ринку. Таким чином, були визначені кращі банки в окремих напрямках фінансових послуг як для бізнесу, так і для населення.

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК», банк італійської групи Інтеза Санпаоло, посів одну з лідируючих позицій серед провідних гравців в сфері обслуговування аграрного бізнесу за кращі рішення в обслуговуванні та кредитуванні аграрного сектора.

«Для нас дуже важлива оцінка Банку як сильного та надійного гравця на фінансовому ринку України, який продемонстрував гідний результат, стійкість в складних ринкових умовах та відповідність продукту з очікуваннями наших клієнтів в сфері агробізнесу» - прокоментував директор департаменту корпоративного бізнесу ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" Максим Висоцький.

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 жовтня 2016 року її ринкова вартість складає 35,3 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12 %. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 8,1 млн.

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку