Отримай пільгову ставку 0% на споживчий кредит від ПРАВЕКС БАНКу

08.12.2020

ПРАВЕКС БАНК надає пільгову ставку 0% за Європейським персональним кредитом на три перші місяці. Усі клієнти банку, які звернуться до відділення та отримають кредит до 29 січня 2021 року, отримають процентну ставку на рівні 0% на перші три місяці з дати отримання кредиту. Після завершення тримісячного періоду, процентна ставка за кредитом встановлюється на рівні стандартної згідно обраного клієнтом кредитного продукту. Ефективна ставка буде дорівнювати 19,3% при кредитуванні на 20 місяців (20,1% при кредитуванні на 60 місяців).

Європейський персональний кредит – це кредит готівкою з можливістю отримати до 1 млн грн з найнижчою реальною річною процентною ставкою від 24,3% на будь-які цілі без застави та додаткових платежів.

Завдяки кредиту можна:

  • Інвестувати в нерухомість своєї мрії
  • Зробити, нарешті, ремонт квартири чи приватного будинку
  • Придбати земельну ділянку для цього будинку
  • Купити новий або вживаний автомобіль, чи човен для комфорних подорожей
  • Оплатити навчання ваших дітей у найкращих навчальних закладах
  • Рефінансувати кредити в інших банках
  • Здійснити інші мрії та бажання.

Як зауважив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу: «Ми розробляємо в нашому банку такі продукти, які допомагають нашим клієнтам реалізувати свої мрії. Наш продукт Європейський персональний кредит суттєво відрізняється від споживчих кредитів інших банків. Наші клієнти можуть отримати до 1 млн грн з найнижчою реальною річною процентною ставкою від 24,3% на будь-які цілі без застави та додаткових платежів. А зараз можна отримати ще додатково 0% на перші три місяці за споживчим кредитом».  

Детальніше про Європейський персональний кредит за посиланнямhttps://www.pravex.com.ua/landing-credit

print Надрукувати сторінку