Онлайн-купівля валюти через ОNLINE PRAVEX доступна без жодних комісій та в режимі 24/7

22.02.2019


Після набуття чинності нового Закону України «Про валюту та валютні операції» НБУ послабив ряд валютних обмежень, в тому числі надав дозвіл населенню купувати валюту через інтернет, а також в банкоматах і терміналах.

ПРАВЕКС БАНК впровадив новий сервіс онлайн-купівлі валюти через власний  інтернет-банкінг ОNLINE PRAVEX.

Відтепер, клієнти Банку зможуть обміняти валюту за допомогою перерахування з картки на картку через інтернет-банкінг ОNLINE PRAVEX.

Сума добового гривневого еквіваленту становить 150 000 грн., яка є сумарною по всім власним карткам клієнта Банку.

Варто відзначити, що купівля можлива тільки між власними  картами клієнта, імітованих в ПРАВЕКС БАНКу. Купівля відбувається без жодних комісій.

Як купили валюту онлайн

1. Бути клієнтом Банку та мати 2 картки — гривневу та валютну (долар США, євро), імітованими в ПРАВЕКС БАНКу. При відсутності валютної картки, можна скористатися безкоштовною пропозицією в рамках пакету послуг FAMIGLIA та Cappuccino    

2. Зайти в інтернет-банкінг ОNLINE PRAVEX за посиланням https://www.pravex.com.ua/praveks-banking/onlinepravexua

3. Перейти в меню «Купівля валюти з карти».

4. Обрати картку списання в гривні та картку зарахування у валюті (долар США, євро).

5. Вказати суму, на яку хоче купити валюту.

6. Зазначити суму списання у гривні з https://www.pravex.com.ua/kursy-valyut - після чого у відповідному полі буде відображатися орієнтовна сума зарахування у відповідній валюті.

По яким курсам здійснюється обмін валют

На етапі купівлі в інтернет-банкінгу розраховується орієнтовна сума зарахування по курсам блокування на карті, що вказана https://www.pravex.com.ua/kursy-valyut.

Як правило, наступного дня відбувається фактичне списання гривні та зарахування валюти по курсам розрахунку по карті, який діє в день фактичного списання. Таким чином, з картки списується вказана клієнтом сума в  гривні та зараховується валюта по курсу розрахунку. Детальніше про інтернет-банкінг ОNLINE PRAVEX

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa   Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також  присутня у  Центральній та Східній  Європі, в країнах Близького Сходу та   Північної Африки. У цих регіонах  розташовано близько 1 100  відділень, а в  12 країнах, де працюють дочірні банки  Групи,  кількість роздрібних та  корпоративних клієнтів сягає 7,5 млн.

print Надрукувати сторінку