Новий імідж ПРАВЕКС БАНКу та нова концепція роботи з клієнтами

23.01.2018

ПРАВЕКС БАНК як частина Intesa Sanpaolo, найбільшої банківської групи Єврозони, яка є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії та присутня в усьому світі, продовжує втілювати в життя цінності Групи.

Завдяки залученню італійських дизайнерів, втіленню їх творчих ідей та прискіпливості до дрібниць, ми розробили новий імідж відділень Банку.

На сьогодні вже 27 сучасних оновлених відділень Банку гостинно чекають на своїх клієнтів. Навіть вибагливим клієнтам прийдеться до душі стиль, зручність та затишок, які сприяють плідній роботі та пошуку спільних рішень при роботі з клієнтами:      

  • комфортні зони для консультацій та очікування,
  • кімнати переговорів,
  • зони обслуговування клієнтів 24/7,
  • wifi.

Варто зауважити, що в Банку змінилася концепція роботи з клієнтами: ми «перевернули» застарілий підхід та створили «зону комфорту» для клієнтів. Індивідуальний простір дозволяє більше приділяти увагу до потреб клієнтів та вирішенню фінансових питань.

Детальна карта відділень Банку:  https://www.pravex.com.ua/otdeleniya-i-bankomaty

Інформація для довідки:

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп   Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно вдосконалює свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і стає кращим для своїх клієнтів та партнерів.

Інтеза   Санпаоло входить до числа найбільших банківських груп у Єврозоні і є   лідером в усіх сферах бізнесу в Італії: роздрібному, корпоративному та   управлінню приватним капіталом. В Італії Група обслуговує 12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по всій країні відділень, її ринкова   частка складає не менше, ніж 12% у більшості регіонів Італії. Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної та Східної Європи, а також в країнах Близького Сходу та Північної Африки,   приблизно 1100 відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до   дочірніх компаній Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в   12 країнах. Крім того, міжнародна мережа   фахівців з підтримки корпоративних клієнтів представлена у 26 країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній Африці та у тих областях, де італійські компанії проявляють найбільшу активність.


print Надрукувати сторінку