Новини Групи Інтеза Санпаоло: Цінність досвіду

29.03.2019

Нова команда глобального стратегічного охоплення Групи Intesa Sanpaolo успішно запровадила інноваційний підхід, що передбачає застосування досвіду, експертних знань і можливостей всієї Групи для забезпечення найкращих інвестиційних банківських та фінансових рішень, які чітко відповідають потребам клієнтів.

Уже минуло більше року, як Intesa Sanpaolo сформувала свою нову глобальну команду, що стало першим кроком спроби банку підвищити міжнародне зростання згідно з бізнес-планом на 2018-21 рр.

Ідея створення команди передового досвіду в різних сферах експертних знань була розроблена насамперед п. Роберто Батталья, керівником департаменту управління персоналом управління корпоративного та інвестиційного банкінгу, яку повністю підтримував п. Мауро Мікілло, керівник управління корпоративного та інвестиційного банкінгу. Обидва вважали, що внутрішня «команда швидкого реагування» допоможе зробити Intesa Sanpaolo більш конкурентоспроможною на міжнародній арені.

Команда під керівництвом Річарда Затта з початку 2019 року зробила свій внесок у досягнення деяких важливих угод, розробила проект, який заслуговує уваги, і входила до мультибанківських професійних союзів, що завоювали кілька визначних міжнародних нагород. Це вражаюча робота, яка допомагає Intesa Sanpaolo стрімко розвивати міжнародний інвестиційний банківський бізнес, що має на меті стати одним з 10 найбільших банків в Європі, Близькому Сході та Африці.

«Це складна мета, проте я впевнений, що ми можемо її досягти», - говорить Затта. «У сфері надання кредитів на розвиток інфраструктури та фінансування проектів ми вже входимо до 10-ки найбільших банків за обсягом та кількістю операцій».

У чому полягає секрет банку? Командою був розроблений інноваційний, комплексний підхід, в рамках якого застосовуються глибина та широта знань і можливостей Intesa Sanpaolo, коли йдеться про корпоративні та інвестиційні банківські продукти...

Джерело: https://www.world.intesasanpaolo.com/the-value-of-experience/

print Надрукувати сторінку