Новий проект ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНКу”: Єдине вікно прийому платежів у 263 відділеннях банків-партнерів

29.07.2016

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» запровадив новий проект з назвою «Єдине вікно» (від англ. — Single Window Payment або SWP) для банків.

ВідтеперПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» запровадив новий проект з назвою «Єдине вікно» (від англ. — Single Window Payment або SWP) для банків з’явилася унікальна можливість приймати платежі від населення на користь юридичних осіб-постачальників Правекс-Банку у 24 відділеннях банку «ГЛОБУС» та 239 відділеннях UniCredit Bank (ПАТ «Укрсоцбанк»).

На сьогодні в Правекс-Банку біля 1 000 прямих договорів на прийом платежів від населення з різними підприємствами-постачальниками послуг.

Будь-який банк чи фінансова установа, який укладає з Правекс-Банком договір про співробітництво, стає партнером Правекс-Банку та може приймати платежі за 1 000 договорами з підприємствами-постачальниками. При чому партнеру зовсім не потрібно вести тривалі переговори з підприємствами-постачальниками і підписувати прямі договори.

З питань щодо підключення до проекту звертайтеся за телефонами (044) 521 0266 або 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів), +38 (044) 201 1661.

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 30 грудня 2015 року її ринкова вартість складає 51,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 300 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 13 %. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 300 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 8,2 млн. 

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 28 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку