Мобільний додаток ONLINE PRAVEX - вже у App Store

18.11.2019

ПРАВЕКС БАНК запустив мобільний додаток ONLINE PRAVEX і в App Store. Нагадаємо, для користувачів мобільних пристроїв на ОС Android 21 жовтня був запущений мобільний додаток ONLINE PRAVEX в Google Play.

Мобільний додаток ONLINE PRAVEX – це цілодобовий доступ до ваших рахунків і карток, операції в режимі реального часу, простий і зручний інтерфейс та безпечна авторизація тощо.

З мобільним інтернет-банкінгом ONLINE PRAVEX клієнти Банку можуть:

  • переказати кошти з картки на картку як між власними картками, так і між картками інших банків,
  • здійснити конвертацію між картками (з картки в гривні на карту в доларах США/євро та обернені операції),
  • здійснити налаштування (логін, пароль та обрати мову додатку),
  • формувати виписки по картам/рахункам,
  • переглядати інформацію по депозитам, кредитам, поточним рахункам та карткам,
  • формувати графік погашення кредиту,
  • виконати вхід за відбитком пальця,
  • сканувати картки отримувача при переказах з картки на картку: додаток може розпізнавати цифри картки та підставляти їх у реквізити, уникаючи введення цифр картки вручну.

«З моменту впровадження мобільного додатку маємо більше 4 000 завантажень. В найближчих релізах клієнтам буде надана можливість переказувати кошти за реквізитами, створювати шаблони та купувати чи продавати валюту, здійснювати регулярні платежі, переглядати архів  операцій», - прокоментував  Семен Бабаєв, Заступник Голови Правління, керівник головного управління  роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло  (Intesa Sanpaolo), провідної банківської  групи в Єврозоні, яка є лідером  в Італії в усіх сферах бізнесу  (роздрібний, корпоративний та управління  активами) та присутня у всьому світі. 

ПРАВЕКС БАНК  працює на  ринку з 1992 року і  обслуговує українських клієнтів протягом 26 років. Банк надає весь спектр  банківських послуг роздрібним,  корпоративним та інституційним клієнтам. 

ПРАВЕКС БАНК увійшов до складу Інтези Санпаоло у 2008  році.

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 900  філій в Італії з часткою ринку не  нижче  12% у більшості італійських  регіонів. Група має стратегічну   міжнародну присутність, що нараховує  близько 1 100 відділень та 7,2  мільйонів  клієнтів, включаючи дочірні  компанії, які працюють в  комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної  Східної Європи та  Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну  мережу  спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25  країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку