Куди інвестують заможні?

02.10.2018

Аналіз перерахувань іноземної валюти за кордон за електронними ліцензіями через ПРАВЕКС БАНК виявив, що суттєва доля успішно реалізованих операцій склала 58,2%  та оформлювалась у відділенні з обслуговування заможних клієнтів Сімейний банкінг (Family Banking) ПРАВЕКС БАНКу.

Така тенденція вказує на те, що е-ліцензії стають все більш популярними саме  серед заможних клієнтів. 

Яким видам  операцій надають переваги заможні українці

Менеджер з розвитку Центру персонального банкінгу ПРАВЕКС БАНКу Дмитро Кононець відзначив, що за структурою операцій клієнти надавали перевагу переказам на власні рахунки за кордоном – 60%, купівлі корпоративных прав та заснування нерезидентних компаній – 20%, операціям з інвестування в ринки цінних паперів - 16%, операції з купівлі нерухомості за кордоном – 4%. Середня сума операцій становить 40 000 дол. США.

Географія переказів за е-ліцензіями через відділення Family Banking достатньо широка - це США, країни Західної Європи, Кіпр та Ізраїль.

Варто відзначити, що в період з липня 2017 року по 14 вересня 2018 року Національний банк України видав 1 399 електронних ліцензій, за якими було проінвестовано за кордон 33,4 млн. дол США.

Про е-ліцензіїЗа Постановою Правління НБУ № 54 від 15 червня 2017 року  “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку  України” українці  зможуть перераховувати валюту за кордон на підставі  електронних індивідуальних ліцензій. НБУ запровадив видачу українцям валютних  ліцензій в  електронній формі. Фізичні особи (крім підприємців) зможуть  отримувати електронні індивідуальні ліцензії (е-ліцензії) на перерахування  іноземної валюти за кордон для здійснення окремих валютних операцій через  уповноважені банки. На підставі е-ліцензій фізична особа зможе протягом одного  календарного року перерахувати іноземну валюту за кордон на  загальну суму  до 50 000 доларів США (в еквіваленті).

Про відділення Сімейний банкінг (Family Banking): Команда АТ «ПРАВЕКС БАНК» об'єднала впевненість та  інвестиції найпотужнішої італійської групи Intesa Sanpaolo та багаторічний  досвід роботи в Україні і створила для своїх клієнтів та їхніх родин Family  banking: зручні рішення у сфері банкінгу, інвестицій, страхування та мандрівок.  Family banking запрошує Вас до себе в гості, де в  атмосфері домашнього  затишку та комфорту Ваш персональний фінансовий радник допоможе знайти  оптимальне рішення для Вас та Вашої родини. Family banking будує довгострокові  відносини з Клієнтом, завдяки тому, що ми відповідаємо за прийняті разом із  клієнтом рішення.

Для довідок: АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської   групи  Інтеза  Санпаоло (Intesa  Sanpaolo), що входить до  числа   провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії за  усіма  напрямками  банківської діяльності  (роздрібний,  корпоративний сегменти та управління фінансами)  та обслуговує 11,9  млн.  клієнтів у  4 500 відділеннях по всій Італії; ринкова  частка  Групи  в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%.  Група    Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній   Європі, в  країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих   регіонах розташовано  близько 1  100 відділень, а в 12   країнах,  де працюють дочірні банки  Групи, кількість   роздрібних та  корпоративних  клієнтів сягає 7,5  млн.

print Надрукувати сторінку