Intesa Sanpaolo зміцнює свою присутність у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні завдяки новій філії у Сіднеї

06.01.2021

Intesa Sanpaolo продовжує розвиток власної стратегії посилення своєї міжнародної мережі шляхом перетворення представництва в Сіднеї в операційну філію, і знаходиться на шляху до зміцнення своєї присутності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Місцева влада надала дозвіл на відкриття філії в Сіднеї, яка повинна  повністю запрацювати в першому кварталі 2021 року.

Управління корпоративного та інвестиційного банкінгу IMI Групи Intesa Sanpaolo, очолюване Мауро Міцило, зміцнює свою міжнародну мережу, яка наразі складається з 4 макрорегіональних філій, 11 операційних філій, 9 представництв та 4 корпоративних банків у 25 країнах по всьому світі.  

Філія у Сіднеї, під відповідальністю Кевіна Салерно, в майбутньому приєднається до філій у Шанхаї, Сінгапурі та Токіо, а контроль за нею здійснюватиме Гонконгський центр - на чолі з Алессандро Вітале, який координує діяльність банку в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (APAC), а також здійснює нагляд за представництвами, розташованими у Пекіні, Хоші Мінь, Джакарті, Мумбаї та Сеулі.

«Відкриття філії у Сіднеї - це насправді важливий крок в нашому плані з міжнародного розвитку, який значно зміцнює присутність Intesa Sanpaolo в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Нова філія дозволить нам надавати ще більше підтримки італійським компаніям щодо їх зусиль стосовно інтернаціоналізації; також це посилить нашу підтримку основним місцевим та міжнародним операторам на австралійському ринку, враховуючи важливі проекти, що наразі реалізуються для зміцнення інфраструктури та розвитку можливості в основних промислових галузях країни", - коментує Мауро Міцило, керівник управління корпоративного та інвестиційного банкінгу ІМІ Групи Intesa Sanpaolo.

«Австралія є одним із найбільш привабливих міжнародних ринків для італійського бізнесу, який використовує цю можливістю протягом деякого часу, про що свідчать солідні показники торгівлі між цими двома країнами. І те, що ми єдиний італійський банк, який має філію в Австралії, надає нам відмінну цінність у нашій стратегії глобального розвитку", - додає Джанлука Куньо, директор міжнародного департаменту управління корпоративного та інвестиційного банкінгу IMI.  

Австралія є країною з економікою, що стабільно зростає, з номінальним ВВП, що складає 1,4 трлн доларів США на 2019 рік, Австралія посідає 14-е місце серед економік світу. Вона охоплює 1,7% світового ВВП і посідає 5-те місце за величиною серед економік в Азії (після Китаю, Японії, Індії та Південної Кореї).    

В результаті, насамперед, посиленої інтеграції з економіками Азії, що розвиваються, великої кількості сільськогосподарських і природних ресурсів, стійкої та прозорої політичної/регуляторної системи вільної торгівлі, передових послуг (особливо в фінансовій сфері, професійній та у сфері охорони здоров’я) та обґрунтованої політики внутрішніх соціальних реформ, країна підтримувала стабільні позитивні економічні показники протягом майже трьох десятирічь (з 1992 - 2019) і залишалася на рівні вищому за середній показник за країнами ОЕСР. Скрупульозне та ефективне управління кризою в галузі охорони здоров'я, спричиненою Covid-19, та прийняття відповідного пакету заходів стимулювання економіки також надають можливість Австралії повернутися до нормального життя швидше ніж інші країни, в тому числі в економічному плані. У цьому відношенні позитивна нота стосується процесу "прискореного затвердження", оголошеного в червні минулого року Федеральним урядом, метою якого є прискорення ряду важливих інфраструктурних проектів (у тому числі внутрішнє залізничне сполучення Брісбен-Мельбурн та проект гідроелектростанції Snowy 2, інфраструктурні проекти, в яких залучені провідні італійські промислові компанії).

 Що стосується торгівлі, Австралія є четвертим експортним ринком Італії в Азії / Океанії (після Китаю, Японії та Південної Кореї) з обсягом товарообігу, який складає 4,4 млрд євро на 2019 рік. Італія посідає 11-те місце у світовому масштабі та 3-тє місце серед європейських країн після Німеччини та Великобританії.  

print Надрукувати сторінку