Fitch Ratings підтвердило рейтинги ПРАВЕКС БАНКу на рівні B з позитивним прогнозом

13.02.2020

12 лютого 2020 року провідне міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings  підтвердило рейтинги ПРАВЕКС БАНКу, зокрема довгостроковий рейтинг дефолту в  іноземній валюті на рівні «B»,  довгостроковий рейтинг дефолту емітента в національній валюті на рівні «В+» з  позитивним прогнозом та рейтинг підтримки на рівні 4.

Підтвердження рівня "позитивний" довгострокового рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті для ПРАВЕКС БАНКу є свідченням сталого розвитку,  стабільного функціонування Банку, наявності достатньої ліквідності та надійної підтримки Банку з  боку іноземного акціонера, яким є міжнародна банківська група Інтеза Санпаоло.

Про Fitch Ratings

Fitch Ratings - одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групу компаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Детальніше про рейтинг, присвоєний Банку міжнародним рейтинговим агентством FitchRatings: https://www.pravex.com.ua/o-banke/pro-nas/rejtingi-ta-zvitnist

Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло   (Intesa Sanpaolo), провідної банківської  групи в Єврозоні, яка є  лідером  в Італії в усіх сферах бізнесу  (роздрібний, корпоративний та управління  активами) та присутня у всьому світі. 

ПРАВЕКС БАНК працює на  ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр   банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам. 

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 800  філій в  Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських   регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що  нараховує  близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів  клієнтів,  включаючи дочірні  компанії, які працюють  в  комерційному  банкінгу в 12 країнах Центральної  Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну  мережу   спеціалістів  для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш  активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку