Fitch підтвердив рейтинг АТ «ПРАВЕКС БАНК»

30.05.2018

З0 травня 2018 року провідне міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings ltd підтвердило рейтинги АТ «ПРАВЕКС БАНК», зокрема довгостроковий рейтинг дефолту в іноземній валюті на рівні "B-" зі стабільним прогнозом.

Підтвердження рівня "стабільний" довгострокового рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті для ПРАВЕКС-БАНКу є свідченням сталого розвитку та стабільного функціонування Банку, якості активів, наявності ліквідності та надійності підтримки Банку іноземним акціонером, яким є італійська банківська група Інтеза Санпаоло.

Підтвердження довгострокових рейтингів відображає незмінний погляд Fitch на перспективи підтримки банку.

Про  Fitch  Ratings

Fitch Ratings - одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групу компаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Детальніше про рейтинг, присвоєний Банку міжнародним рейтинговим агентством FitchRatings: https://www.pravex.com.ua/o-banke/pro-nas/rejtingi-ta-zvitnist

Довідкова  служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Інформація для довідки:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12 млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7 млн. 

print Надрукувати сторінку