До відома клієнтів!

01.10.2019

До відома клієнтів!


З 1 жовтня вже не можна розраховуватися дрібними монетами 1, 2 та 5 копійок для готівкових розрахунків згідно Постанови Правління НБУ від 20.06.2019 року № 82 «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібнихноміналів».


Дрібні монети перестануть бути платіжним засобом та будуть вилучені з готівкового обігу. Упродовж наступних 3-х років можна обміняти ці монети без обмежень та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам: 

  • в усіх відділеннях ПРАВЕКС БАНК – упродовж 1-го року з дати вилучення їх з обігу до 30 вересня 2020 року включно;
  • в НБУ та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль) – упродовж 3-х років з дати вилучення їх з обігу до 30 вересня 2022 року включно. Для полегшення розрахунків готівкою буде застосовуватися правила заокруглення загальних (у чеку) сум розрахунків готівкою до сум, кратних 10 копійкам. 

При сплати комісії ПРАВЕКС БАНКу готівкою, Банк застосовуватиме метод округлення суми згідно чинного законодавства України: 

  • сума, що закінчується від 1 до 4 копійок, заокруглюється в бік зменшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок; 
  • сума, що закінчується від 5 до 9 копійок, заокруглюється в бік збільшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок. 

При безготівкових розрахунках заокруглення здійснюватися не буде.

print Надрукувати сторінку