До уваги власників пакету послуг FAMIGLIA: зміна процедури проходу до бізнес-залів Mastercard Lounge в аеропорту Бориспіль

20.06.2017


З 1 липня 2017 року буде змінено процедуру проходу до бізнес-залів Mastercard Lounge у терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» за картками MasterCard Platinum/MasterCard World Elite - буде включено функцію перевірки балансу на карті.

При проведенні картки через POS термінал на вході до бізнес зали буде тимчасово заблоковано 1 грн.

При цьому, умови входу та перебування залишаються незмінними:

1. Преміальна картка пакету послуг FAMIGLIA від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» - Platinum Mastercard®, World Elite Mastercard®.

2. Картка має активною з мінімальним балансом одна гривня.

3. Дітки до 4 років перебувають безкоштовно у супроводі дорослих.

Нагадуємо, що в рамках пакету послуг FAMIGLIA клієнти Банку мають можливість оформити картку на свою дитину вже з 4 років.

Детальніше про пакет послуг FAMIGLIA: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/pakety-uslug/paket-poslug-famiglia

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Довідка:

Банківська Група  Intesa Sanpaolo (Інтеза Санпаоло) була утворена в результаті злиття Banca  Intesa і Sanpaolo IMI. Злиття об'єднало два великих італійських банки із  загальними цінностями, з метою сталого зростання, поліпшення сервісу для  роздрібних клієнтів та внесення суттєвого внеску в економічне зростання країни.

Група Інтеза  Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 травня 2017 року її  ринкова вартість складає 42,7 млрд. євро. 

Група є лідером в  Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний  сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 3 900  відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у  Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У  цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють  дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7  млн.

print Надрукувати сторінку