Чорна п’ятниця: знижка до 70% на страховку при оформленні Європейського персонального кредиту

28.11.2019

З 29 листопада по 5 грудня оформіть кредит на суму до 1 млн грн, без застави, терміном до 5 років, без комісій та отримайте знижку до 70% на страховку. Економія 3 000 грн. з кожних 100 000 грн. кредиту!

Так, за опцією «Спеціальний FAMIGLIA» відсоткова ставка за Європейським персональним кредитом становитиме до 20,99% річних в гривні, страховка від нещасного випадку (разово на весь термін кредиту) 1,99% замість 4,99%.

Нагадаємо, що Європейський персональний кредит - це ваша унікальна можливість втілити в життя свій план або здійснити мрію на небачено вигідних умовах! Завдяки кредиту Ви зможете: 

  • Інвестувати в нерухомість своєї мрії
  • Зробити, нарешті, ремонт квартири чи приватного будинку
  • Придбати земельну ділянку для цього будинку
  • Купити новий або вживаний автомобіль, чи човен для комфорних подорожей
  • Оплатити навчання ваших дітей у найкращих навчальних закладах
  • Рефінансувати кредити в інших банках
  • Здійснити інші мрії та бажання.

Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло  (Intesa Sanpaolo), провідної банківської  групи в Єврозоні, яка є лідером  в Італії в усіх сферах бізнесу  (роздрібний, корпоративний та управління  активами) та присутня у всьому світі. 

ПРАВЕКС БАНК  працює на  ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 26 років. Банк надає весь спектр  банківських послуг роздрібним,  корпоративним та інституційним клієнтам. 

ПРАВЕКС БАНК увійшов до складу Інтези Санпаоло у 2008 році.

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 900  філій в Італії з часткою ринку не  нижче  12% у більшості італійських  регіонів. Група має стратегічну   міжнародну присутність, що нараховує  близько 1 100 відділень та 7,2  мільйонів  клієнтів, включаючи дочірні  компанії, які працюють в  комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної  Східної Європи та  Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну  мережу  спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25  країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку