Акція від Visa для Львівської міської територіальної громади

25.02.2024

До 30 квітня 2024 року оплачуйте проїзд у громадському транспорті Львівської міської територіальної громади картками картками Visa та отримайте 30% знижку: 

  • при купівлі квитків у самому транспорті через валідатор з картоюкартою Visa (до 6 квитків на календарний місяць для однієї картки Visa)
  • знижку у розмірі 27 гривень при поповненні транспортної картки «ЛеоКарт» карткою Visa на суму від 100 грн одним платежем через мережу кіосків «Інтерпрес».

Акція від Visa для Львівської міської територіальної громади

Як отримати знижку при купівлі квитка через валідатор у громадському транспорті: 

  • при вході у тролейбуси, трамваї, автобуси та маршрутки, прикладіть банківську картку Visa до валідатора
  • система автоматично врахує знижку 30%.

Знижка на купівлю квитка шляхом прикладання картки до валідатора надається на суму не більше 6 квитків протягом одного календарного місяця в межах строку дії акції.

Як отримати знижку при поповненні «ЛеоКарт»: 

  • поповніть вашу «ЛеоКарт» карткою Visa через брендовані кіоски мережі «Інтерпрес» на суму від 100 гривень одним платежем.
  • система автоматично врахує знижку 27 гривень. 

Знижка при поповненні «ЛеоКарт» карткою Visa через брендовані кіоски мережі «Інтерпрес» на суму від 100 гривень одним платежем надається тільки один раз протягом календарного місяця в межах строку дії акції.

Пропозиція діє до 30 квітня 2024 року або до моменту вичерпання бюджету акції, яке автоматично припиняє акцію раніше від дати закінчення її строку. 

Акція діє для держателів усіх карток Visa, випущених ПРАВЕКС БАНК

У разі виникнення питань звертайтеся на Гарячу лінію: 0800 303 007.

Умови за наступним посиланям.

print Надрукувати сторінку