Акція від ПРАВЕКС БАНКу – «Кожна транзакція – шанс на подарунок»!

15.10.2020

ПРАВЕКС БАНК запускає акцію для клієнтів власників платіжних карток Visa - «Кожна транзакція – шанс на подарунок». Акція розпочинається 15 жовтня. В акції беруть участь усі клієнти банку, які проводять транзакції платіжними картками Visa від ПРАВЕКС БАНКу або через додаток Google Pay у магазинах, торговельних мережах, кафе та ресторанах.

Умови акції:

  • протягом будь-якого етапу акції здійснити 5 транзакцій на суму від 400 грн (кожна транзакція) через Google Pay

або

  • протягом будь-якого етапу акції здійснити 5 транзакцій платіжною картою на суму від 600 грн (кожна транзакція).

За розрахунки платіжною карткою Visa від ПРАВЕКС БАНКу та транзакції в додатку Google Pay кожен учасник акції отримує 100 грн на поповнення мобільного телефону (кількість поповнень обмежена - 1 000 шт.) та візьме участь у розіграшу подарункових сертифікатів мережі «Фокстрот» на 10 000 грн, 15 000 грн та 25 000 грн.

Визначення переможців - отримувачів подарункових сертифікатів мережі «Фокстрот», проводиться за допомогою системи random.org. Про результати буде оголошено на сайті та офіційній сторінці банку у Facebook після закінчення акції не пізніше 28 січня 2021 року.

Акція буде діяти з 15 жовтня 2020 року по 14 січня 2021 року.

Детальна інформація про акцію за посиланням: https://www.pravex.com.ua/press-center/kozhna-tranzaktsiya-shans-na-podarunok-279

Довідка: 

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.
ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.
Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку