3D Secure 2.0

Оновлена технологія 3D secure версії 2.0. в PRAVEX ONLINE


При здійсненні клієнтами операцій з платіжними картками АТ “ПРАВЕКС БАНК” в мережі Інтернет застосовується оновлена технологія 3 D secure версії 2.0., яка доступна користувачам мобільного додатку PRAVEX ONLINE.

  • Для підтвердження проведення операції в мережі Інтернет використовується ідентифікація за відбитком пальця або розпізнавання обличчя клієнта – власника смартфону з встановленим мобільним додатком PRAVEX ONLINE.
  • При здійсненні операції в мережі Інтернет клієнт отримує на номер свого мобільного телефону, який підключено до 3D Secure 2.0, push-повідомлення, при натисканні на яке переходить до мобільного додатку PRAVEX ONLINE. 
  • При вході до додатку клієнта буде ідентифіковано шляхом сканування відбитку пальця з Touch ID або розпізнавання обличчя з Face ID, після чого клієнт підтвердить операцію у додатку. 

Використання такого способу підтвердження операцій доступне у випадку, якщо банк – еквайр, який забезпечує можливість здійснення оплати в мережі Інтернет, підтримує технологію 3D Secure 2.0 (якщо банк – еквайр не підтримує оновлену технологію, то підтвердження операції відбувається як зазвичай, з отриманням коду в SMS та введенням цього коду на сторінці підтвердження операції в мережі Інтернет).

Для початку використання технології 3D Secure 2.0 клієнту необхідно:

  1. Оновити додаток PRAVEX ONLINE до останньої версії;
  2. Налаштувати вхід до мобільного додатку PRAVEX ONLINE з використанням Touch ID / Face ID (в разі якщо телефон не підтримує Touch ID / Face ID, або якщо в якості підтвердження входу до мобільного додатку використовується пароль, код і т.п., клієнт отримує SMS -повідомлення з кодом підтвердження операції в мережі Інтернет);
  3. Налаштувати в телефоні можливість отримання push-повідомлень (зняти заборону на їх отримання);
  4. Увімкнути у налаштуваннях PRAVEX ONLINE можливість отримання push-повідомлень
  5. У разі зміни телефону (новий телефон), або використання іншого/додаткового телефону з мобільним додатком PRAVEX ONLINE, необхідно на новому (іншому) телефоні здійснити налаштування 1-4. При цьому push-повідомлення надходитимуть лише на новий (інший) телефон.

Інструкція з підключення 3 DS 2.0. у мобільному додатку Pravex Online_new.pdf