ПРАВЕКС БАНК вдруге за рік провів корпоративний «День донора»

30.10.2023

ПРАВЕКС БАНК спільно з мобільною бригадою Київського міського центру крові вже вдруге за рік провів у головному офісі Банку корпоративний «День донора». Мета цієї ініціативи — розвиток культури системного донорства та підвищення усвідомлення важливості дарування крові для порятунку життів.

Загалом 39 осіб, як досвідчених донорів, так і тих, хто вирішив здати кров вперше, приєдналися до ініціативи. А ще цього разу до проєкту долучилися співробітники посольства Італії в Україні, а також П’єр Франческо Дзадзо, Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні.

«Бути донором – це віддавати не тільки кров, але й давати надію на життя. Здатність допомогти іншим лежить в кожному з нас, і в цьому велика сила і відповідальність. Щиро вдячний ПРАВЕКС БАНК за можливість здати кров разом із співробітниками Банку, адже кожна крапля крові врятує чиєсь життя», — підкреслив П’єр Франческо Дзадзо Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні.

Для потреб Київського міського центру крові учасники ініціативи здали 18 літрів крові. Нагадаємо, за статистикою один донор крові може врятувати життя трьох людей.

ПРАВЕКС БАНК вдруге за рік провів корпоративний «День донора»

«Наш проєкт «День донора» вже став традиційним. Кожного разу до нього долучається все більше співробітників Банку, а цього разу разом з нам донорами крові стали клієнти та партнери. Донорство допомагає усвідомити, що сьогодні ви зробили щось надважливе, буквально врятували комусь життя. Ми в ПРАВЕКС БАНК особливо пишаємось ініціативою, адже це видима і своєчасна допомога людям. Безумовно, такі ініціативи сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН і відповідають принципам ESG, якими керується Банк, реалізуючи власну стратегію розвитку», — зазначила Світлана Крамарова член правління, фінансовий директор та ESG керівник ПРАВЕКС БАНК.

Нагадаємо, у травні 2023 року ПРАВЕКС БАНК, що входить до банківської Групи Intesa Sanpaolo, приєднався до Глобального договору ООН. Банк зобов’язався дотримуватися тринадцяти цілей Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

print Надрукувати сторінку