ПРАВЕКС БАНК провів урок фінансової грамотності для школярів, підтримавши проект Всесвітнього дня заощаджень в Україні-2017

26.10.2017

ПРАВЕКС БАНК підтримав проект Всесвітнього дня заощаджень в Україні, який вже не вперше проводиться банківською спільнотою. Ініціатива проекту, метою якого є підвищення культури заощаджень, рівня фінансової грамотності населення та довіри до банківського сектору, підтримується Національним банком України, Незалежною асоціацією банків України (НАБУ), Фондом ощадних кас Німеччини «Sparkasse» та Міністерством фінансів Німеччини.

Так, в рамках проекту працівники Подільського та Деміївського відділень ПРАВЕКС БАНКу провели урок фінансової грамотності для школярів гімназії №19 "Межигірська". 

Дітлахів в ігровій формі навчали грамотно розпоряджатися грошима, заощаджувати кошти та допомагати батькам з плануванням сімейного бюджету. Ознайомили з пристроєм для розпізнавання купюр, показали, як виглядаюсь злитки банківських металів, надали навчальні матеріали з фінансів тощо.

Учні дуже зраділи такому формату практичного навчання та залишись задоволені!

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 29 вересня 2017 року її ринкова вартість складає 50.1 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12.3 млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 27 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку