ПРАВЕКС БАНК відзначає 30-річчя

29.12.2022

29 грудня 2022 року ПРАВЕКС БАНК відзначає своє 30-річчя. Банк було засновано у 1992 році представниками українського бізнесу. З 2008 року він входить до міжнародної банківської Групи Intesa Sanpaolo, яка є номер 1 в Італії вже три роки поспіль, та  однією із масштабніших  у Європі. Група має біля 14,7 млн. клієнтів в Італії, що отримують послуги як через цифрові, так і через традиційні канали обслуговування.

На сьогодні ПРАВЕКС БАНК працює у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, робота з малими та середніми підприємствами, робота з корпоративним бізнесом.

Належність  ПРАВЕКС БАНКу до міжнародної фінансової інституції - свідчіть про стабільність, захищеність, європейські стандарти сервісів та продуктів. Також, як частина Групи Intesa Sanpaolo, банк дотримується високих стандартів обслуговування клієнтів, перевірок  та захисту їх коштів. Флагманський напрямок розвитку ПРАВЕКС БАНК спрямована на створення стійких змін та міцних основ економічного, соціального, а також суспільного та екологічного розвитку, які будуються на підставі довіри наших клієнтів, партнерів та співробітників.  ПРАВЕКС БАНК пройшов шлях суспільного визнання, на даному етапі має право пишатися своїми досягненнями, які дозволили бренду «ПРАВЕКС» стати символом надійності та  довіри.

У 2020 році ПРАВЕКС БАНК першим на ринку запустив іпотеку під 9,99%. Це дало змогу банку зайняти 10% іпотечного ринку та отримати нагороду, як банк №1 на ринку іпотечного кредитування.

Також,  банк  активно розвиває онлайн банкінг PRAVEX ONLINE, що дало змогу увійти до Топ-10 банків, які стрімко увірвались в диджиталізацію сервісів. Персонал ПРАВЕКС БАНК  уважно стежить за настроєм клієнтів та тенденціями ринка.  

Незважаючи на масштабні військові дії в Україні та впроваджений воєнний стан, ПРАВЕКС БАНК є першим міжнародним банком в Україні, який запустив технологію дистанційного залучення клієнтів. Це повністю відповідає стратегії України в переході на цифрові технології. Нова можливість відкривати рахунки як у відділеннях, так і онлайн без використання паперових форм -  стрімкий  крок назустріч лояльності клієнтів. Менеджмент банку сміливо йде в майбутнє: підтримка материнської групи та прогресивний погляд на банківські сервіси  це шлях до надійності та  довголіття ПРАВЕКС БАНК.

Працюючи на українському банківському ринку 30 років, ПРАВЕКС БАНК рік у рік стає доступніше, зручніше й ближче для потенційних клієнтів і партнерів, у дотриманні високих стандартів рівня обслуговування, персональному підході до кожного запиту від клієнта.

print Надрукувати сторінку