Призупинення програми лояльності для позичальників

04.07.2022

Шановні клієнти - позичальники Банку!

Повідомляємо, що Банк призупинив програму лояльності, яка надавала Банку право тимчасово знижувати розмір процентних ставок по іпотечним та Європейськими персональними кредитами при виконанні зазначених в кредитних договорах умов щодо погашення кредиту та обсягів операцій по пакету «Фамільний».

Відтак, якщо Ви маєте діючий Європейський персональний кредит або іпотеку, та Ви є власником пакету «Фамільний», відповідно до умов Вашого кредитного договору за Банком залишається право переглянути розмір процентної ставки строком на один рік.

Проте, як зазначено вище, Банк, враховуючи низку економічних факторів, зокрема суттєве збільшення Національним банком України облікової ставки з 10% до 25% річних, а відтак коливання вартості грошових ресурсів та умов їх залучення, прийняв рішення не переглядати процентні ставки за кредитами протягом дії воєнного стану.

При цьому по закінченню дії воєнного стану всі позичальники, які мають право, а саме: активно користуються картками та виконують умови договору для зниження процентної ставки, будуть включені в програму лояльності та зможуть претендувати на отримання зниженої ставки по кредиту. Окрім цього клієнти, які вже виконали умови договору, але через відміну програми лояльності Банком процентна ставка не була змінена, також отримають можливість участі в програмі з тимчасового зниження ставки на такий же термін - один рік. 

Про відновлення програми лояльності щодо перегляду процентних ставок буде повідомлено додатково.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

print Надрукувати сторінку