ПРАВЕКС БАНК відкрив нове відділення преміум сегменту у Києві

01.06.2022

1 червня 2022 року, ПРАВКС БАНК, частина міжнародної групи Інтеза Санпаоло,  відкрив нове відділення за адресою м. Київ, вул. Михайла Драгомирова 3,  для обслуговування клієнтів преміум сегменту.  Відділення працює за особливим графіком: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 та з плаваючою перервою.

«Ми прагнемо якнайкраще підтримувати клієнтів в складних умовах для нашої країни. Відкриття нового відділення за європейськими стандартами обслуговування  - це ще один значний крок у цьому напрямку. Ми стаємо ближче до наших клієнтів та продовжуємо безперебійно надавати послуги з першого дня введення воєнного стану», - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу. 

Нове відділення ПРАВЕКС БАНКу надає увесь спектр банківських послуг для фізичних та юридичних осіб. Відділення працює за європейською схемою обслуговування клієнтів «Private», яка передбачає закріплення  клієнта та його сім’ї за персональним VIP-менеджером. Працівники відділення орієнтовані на вирішення складних запитів клієнтів та зможуть знайти рішення для задоволення будь-яких потреб преміум клієнтів.

ПРАВЕКС БАНК дотримується у своїй роботі європейських стандартів і цінностей. Відділення має зручне розташування на території ЖК «Новопечерські Липки», велику площу близько 300 кв. м. та інтер’єр у стилі лаунж, що дозволяє комфортне обслуговування клієнтів. Сучасний депозитарій налічує 242 сейфа різного розміру, доступних для оренди.

Запрошуємо мешканців Києва до нового відділення!

print Надрукувати сторінку