ПРАВЕКС БАНК продовжує підтримувати малий бізнес

25.09.2023

ПРАВЕКС БАНК пропонує малому бізнесу найнижчий відсоток на зняття готівки в Україні та безкоштовну корпоративну картку на рік, адже одним із пріоритетів діяльності Банку є максимальна підтримка клієнтів.

Відтак Банк пропонує тарифи із найнижчим відсотком на зняття готівки, а саме в нових тарифних пакетах для малого бізнесу «Start Business», «Profi Business» та «TOP Business» комісія за зняття коштів складе 0,5% у банкоматах ПРАВЕКС БАНК та 1% - в банкоматах інших банків.

Оформивши один із тарифних пакетів, клієнт також отримує корпоративну картку, яка упродовж року буде безкоштовною та має безперечні переваги:

  • Розподіл особистих фінансів та коштів, пов’язаних з бізнесом;
  • Здійснення бізнес витрат 24/7;
  • Використання реквізитів корпоративного рахунку в контрактах або розрахунках з партнерами (для ФОП);
  • Зняття валюти закордоном в еквіваленті 100 тис. грн на місяць із кожного карткового рахунку;
  • Безкоштовний випуск картки рівня Platinum Business на рік;
  • Безкоштовні бізнес-зали за програмою Lounge Key.

«Ми вважаємо, що добре робити свою роботу – найефективніша допомога для країни у непростий час викликів та випробувань. Це звучить дуже зрозуміло та просто, але на практиці, за будь-якою стабільністю стоїть колосальна праця великої команди. Ми впевнені, що ефективним способом зміцнення довіри до Банку є надання клієнтам послуг та сервісу, які відповідають їхнім цілям, а також задовольняють їхні фінансові потреби. Мова йде не тільки про накопичення, але й про безпеку зберігання коштів в надійному банку з іноземним капіталом», - зазначив Анатолій Вербаховський, керівник відділу малого бізнесу ПРАВЕКС БАНК.


Якщо ви - представник малого бізнесу, ви - велика частина стійкості країни. Сьогодні малий бізнес потребує підтримки та чіткого алгоритму. Фахівці ПРАВЕКС БАНК підтримують стартапи та співпрацюють з малими підприємствами, а планомірну роботу над діджиталізацією продуктів у поєднанні з впровадженням принципів ESG можна вважати догмою професійної команди Банку.

print Надрукувати сторінку