ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

01.08.2023

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

З 01.08.2023 року відповідно до Рішення Наглядової Ради та за погодження Національного банку України Джанлука Корріас призначений на посаду Голови Правління ПРАВЕКС БАНК.
Джанлука Корріас має 33-річний досвід роботи в банківському секторі. Він розпочинав роботу та кар’єрно зростав у Intesa Sanpaolo Group. Протягом багатьох років займав керівні посади та очолював різні напрямки в головному офісі та дочірніх банках Групи в Італії, Великій Британії, США. У 2018 році переїхав до України та з 6 грудня став першим заступником Голови Правління ПРАВЕКС БАНК, а з 13 грудня 2019 був призначений  Головою Правління. 

31 травня 2021 року Джанлука Корріас пішов з посади Голови Правління у зв'язку із призначенням на іншу посаду в Intesa Sanpaolo Group. З серпня 2021 по жовтень 2022 року займав посаду заступника Голови Правління в Alexbank, Intesa Sanpaolo Group (Єгипет).

Повернувшись до Мілану у листопаді 2022 року Джанлука Корріас координував низку спеціальних проєктів для Керівника Управління Міжнародних Дочірніх Банків  Групи Intesa Sanpaolo (ISBD).

На посаді Голови Правління ПРАВЕКС БАНК  Джанлука Корріас продовжить впровадження стратегії розвитку бізнесу Intesa Sanpaolo Group в Україні та розвиток Банку в роздрібному та  корпоративному сегментах.

Стефано Бурані, який перебував на посаді Голови Правління ПРАВЕКС БАНК з червня 2021 року, обійме нову важливу посаду в межах Intesa Sanpaolo Group.

ПРАВЕКС БАНК висловлює вдячність Стефано Бурані за цінний внесок в розвиток Банку, за досягнення та реалізовані під його керівництвом проєкти.
print Надрукувати сторінку