ПРАВЕКС БАНК - лідер серед банків з найкращими умовами для обслуговування ІТ: визнання проєкту ТопФінанс-2024

29.02.2024

ПРАВЕКС БАНК отримав визнання як один із провідних банків з найкращими умовами для обслуговування ІТ. Церемонія нагородження переможців відбулася в рамках проекту ТопФінанс-2024, ініціаторами якого виступили Delo.ua та журнал «ТОП-100: Рейтинги найкращих».

ПРАВЕКС БАНК - лідер серед банків з найкращими умовами для обслуговування ІТ: визнання проєкту ТопФінанс-2024

«Ця нагорода підтверджує, що наш Банк іде в ногу з часом, слідкує за останніми тенденціями IT- сфери та пропонує своїм клієнтам розширені можливості та новітні технології. Досягнення ПРАВЕКС БАНК – це результат невтомної роботи команди справжніх професіоналів. Ми пишаємося не лише досягненнями нашого Банку, але й можливістю бути серед тих, хто підтримує економіку України», - поділився Тарас Сутчак, виконуючий обов’язки директора Департаменту підтримки та координації мережі ПРАВЕКС БАНК.

У рамках проєкту ТопФінанс-2024 експерти визначили фінансові установи, які здійснили найбільший внесок у стійкість економіки України за 2023 рік.

Голосування за кращі фінансові установи проходило у два етапи: голосування аудиторії медіа Delo.ua та анкетування експертного журі.

До рейтингу також увійшли страхові компанії, платіжні системи та мікрофінансові організації.

print Надрукувати сторінку