ПРАВЕКС БАНК і «НІБУЛОН» підписали двосторонню угоду про реструктуризацію кредиту на 5,5 млн доларів

06.06.2024

ПРАВЕКС БАНК, який є частиною Групи Intesa Sanpaolo, та один з найбільших операторів зернового ринку України «НІБУЛОН» уклали двосторонню угоду про продовження реструктуризації кредиту на суму 5,5 мілн доларів. 

ПРАВЕКС БАНК і «НІБУЛОН» підписали двосторонню угоду про реструктуризацію кредиту на 5,5 млн доларів

Як партнери з довгою історією співпраці, сторони домовилися продовжити термін контракту на 6 років із пільговими відсотковими ставками та пільговим періодом для погашення боргу.

«ПРАВЕКС БАНК підходить до кожного кейсу з реструктуризації заборгованості індивідуально, враховуючи специфіку бізнесу та потреби клієнтів. Такий підхід дозволяє забезпечити найбільш ефективні фінансові рішення та підтримувати стабільні партнерські відносини», - підкреслив Юрій Литвиненко, Директор департаменту управління кредитами ПРАВЕКС БАНК. 

Реструктуризація кредиту допоможе «НІБУЛОНу» оптимізувати фінансові потоки та зосередитися на реалізації стратегічних проєктів, спрямованих на зміцнення та розвиток аграрного сектору України.

«Ми впевнені, що цей крок стане важливим стимулом для подальшого зростання та процвітання компанії, зміцнюючи наші позиції на ринку та сприяючи економічному розвитку країни»,зазначила Ірина Левківська, фінансова директорка «НІБУЛОНа». 

print Надрукувати сторінку