Intesa Sanpaolo жертвує 10 мільйонів євро Україні

07.03.2022

   Intesa Sanpaolo жертвує 10 мільйонів євро на підтримку місцевих і міжнародних організацій, які надають допомогу народу України. Карло Мессіна, генеральний директор Групи Intesa Sanpaolo, прокоментував пожертву Групи й інші ініціативи на підтримку України та працівників ПРАВЕКС БАНКу:

   «Intesa Sanpaolo завжди сягала корінням у свої спільноти серед населення територій, де вона працює. Як провідна європейська банківська група та єдиний італійський банк, присутній в Україні, ми маємо намір реально показати свою згуртованість з українським народом, враженим жахливим гуманітарним лихом.

Ця ініціатива спирається на ті, які вже наявні для надання допомоги працівникам нашої дочірньої структури ПРАВЕКС БАНК, колегам, які ніколи не припиняли надавати підтримку країні, відкривати філії та забезпечувати надання банківських послуг у тяжких умовах. Ми залишаємося поруч із ними та їхніми сім’ями і ще раз дякуємо їм. Я також хочу подякувати працівникам наших дочірніх структур у Словаччині, Угорщині, Румунії та Молдові за те, що вони роблять, щоб прийняти та надати підтримку нашим українським колегам.

Рішення, прийняте разом із головою Джаном Марією Грос-П'єтро, має на меті надання 10 мільйонів євро на підтримку проєктів солідарності та проєктів з надання притулку постраждалим внаслідок цієї кризи. Зростаюче жахливе гуманітарне лихо робить невідкладною цю ініціативу з надання конкретної та негайної допомоги зараз і на перспективу майбутніх подій.

Водночас ми готуємося до проведення кампанії зі збору коштів через нашу неприбуткову краудфандингову платформу для фінансування, спрямованого на поєднання нашої додаткової підтримки з коштами, які ми здатні мобілізувати на підтримку нужденним».

print Надрукувати сторінку