Загальна інформація

Щоб отримати додаткові фінансові гарантії збереження вмісту сейфа на суму до 200 000 грн., а також гарантії на відшкодування витрат для відновлення втрачених, зламаних ключів від сейфа і зміну замків, скористайтесь новою послугою від ПРАВЕКС БАНКу: комплексним договором оренди сейфа з послугою страхування!

Надання сейфа в користування здійснюється після укладання відповідного договору й оплати вартості оренди сейфа. На свій розсуд, в залежно від розмірів та обсягу майна, можна вибрати найбільш потрібний розмір сейфа. ПРАВЕКС БАНК пропонує у Ваше розпорядження сейфи різних розмірів (від 60*303*450 до 300*303*450 мм). 

При укладанні договору клієнт вносить:

  • плату за користування сейфом (вноситься авансом за весь строк найму);
  • суму забезпечення повернення 2-х ключів від сейфа. На суму забезпечення відсотки не нараховуються. Заставні гроші повертаються після повернення клієнтом ключів.

Для укладання договору при собі треба мати:

  • паспорт;
  • доручення підприємства, завірене підписом керівника й печаткою організації, у якому повинна бути зазначена інформація, кому надане право підписувати заяву про користування сейфом від імені організації й право розпоряджатися сейфом у період користування, або наказ про призначення директора (протокол зборів засновників, інший документ, у якому зазначене, що дана особа є директором).