Fitch Ratings підтвердило рейтинги ПРАВЕКС БАНКу на рівні B з прогнозом «Стабільний»

15.10.2020

4 вересня 2020 року міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло рейтинги України, і підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті на рівні "B" зі стабільним прогнозом. Це стало результатом того, що рейтинги України відображають її макроекономічну політику, що заслуговує довіри, яка дозволила знизити інфляцію і звузити бюджетний дефіцит до викликаного коронавірусом шоку, а також історію міжнародної підтримки.

Як результат, 13 жовтня 2020 року провідне міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинги ПРАВЕКС БАНКу, а саме довгостроковий рейтинг дефолту в іноземній валюті на рівні «B» зі стабільним прогнозом, довгостроковий рейтинг дефолту емітента в національній валюті на рівні «В+» зі стабільним прогнозом, національний довгостроковий рейтинг на рівні «АА+» та рейтинг підтримки на рівні 4.

Підтвердження довгострокового рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті на рівні «В» з прогнозом «Стабільний» для ПРАВЕКС БАНКу є свідченням сталого розвитку, стабільності та наявності достатньої ліквідності банку та надійної підтримки банку з боку міжнародної банківської групи Intesa Sanpaolo.

Fitch Ratings - одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групу компаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Детальніше про рейтинг за посиланням: https://www.pravex.com.ua/o-banke/pro-nas/rejtingi-ta-zvitnist

Довідка: 

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.
ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.
Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку