Заходи з охорони здоров'я

З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19

  • Використовуйте захисні маски,
  • Тримайте дистанцію до 2-х метрів,
  • Користуйтеся антисептиком, 
  • Не заходьте до відділення більше 3-х осіб.

РЕКОМЕНДУЄМО:

1. Користуватись PRAVEX ONLINEв якому можна здійснити:оплату комунальних послугпереказати грошіпогасити кредит, придбати валюту, оплатити товари чи послуги в Інтернеті.

2. Використовувати банківські картки, а не готівку.

Враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, а також рекомендації Національного банку України, банк вживає всіх необхідних заходів щодо безпеки клієнтів у відділеннях та співробітників: дезінфекція, антисептики, переведення зустрічей в онлайн режим тощо. Щодо подальших рекомендацій чи <p>Учитывая рекомегдации Министерства Охраны Здоровья Украины, а также рекомендации Национального банка Украины, банк применяет все необходимые меры для безопасности клиентов в отделениях и сотрудников: дезинфекция, антисептики, перевод встреч в онлайн режим.
Что касается дальнейших рекомендаций и изменений, если мы получим новые рекомендации от уполномоченных органов, мы будем информировать вас на сайте банка и в других каналах связи. Все потенциальные клиенты могут ознакомиться с нашими продуктами и услугами на сайте <a href="https://www.pravex.com.ua/">www.pravex.com.ua</a>. и заказать их в дистанционном режиме. Контакт-центр ПРАВЭКС БАНКА проконсультирует и пригласит клиентов в отделение, как только закончится карантин.</p>змін
, якщо ми отримаємо нові рекомендації від уповноважених органів, ми будемо інформувати вас на сайті банку та в інших каналах зв’язку. Усі потенційні клієнти можуть ознайомитись з нашими продуктами і послугами на сайті www.pravex.com.uaта замовити їх у дистанційному режимі. Контакт-центр ПРАВЕКС БАНКУ проконсультує та запросить клієнтів у відділення, як тільки закінчиться карантин.