Коронавірус: робота Банку під час карантину

Важливі повідомлення

Шановні клієнти!

Нашою головною цінністю у цей непростий час є ваша безпека, здоров’я та можливість покластися на нас як на вашого фінансового партнера. Як Голова Правління звертаюсь до вас, щоб завірити, що ПРАВЕКС БАНК постійно слідкує за розвитком ситуації та дотримується всіх рекомендацій задля забезпечення безперервності роботи Банку, вашої безпеки та безпеки співробітників банку.

Згідно порад МОЗ України та інших мір, що прийняті керівництвом країни, ми закликаємо вас залишатися вдома, користуватися онлайн банкінгом та, по можливості, не відвідувати відділення банку з метою уникнення зайвих контактів.

Щодо забезпечення здійснення операції саме у відділеннях – зараз більшість відділень працює, але деякі ми будемо поступово тимчасово закривати, забезпечуючи можливість їх відвідування раз на тиждень чи за записом через контакт-центр Банку - постійний список відділень та режим їх роботи ми постійно оновлюємо на сайті Банку.

Наші відділення щоденно дезінфікуються, провітрюються, працівники забезпечені масками, рукавичками та антисептиками, проведені розмежувальні лінії, щоб допомогти Вам дотримуватися дистанції. У відділенні обслуговуються не більше 3-х клієнтів одночасно, лише в масках та на дистанції.

Ми не вводимо обмежень на купівлю валюти через касу, але все ж рекомендуємо робити це онлайн. Ми не обмежуємо видачу ваших коштів, навіть якщо ми будемо вимушені задля безпеки тимчасово закривати ряд відділень, у вас буде можливість за необхідності отримати необхідний сервіс.

Ми перевели більшість працівників на дистанційну роботу і забезпечуємо безперервність процесів і безпеку одночасно.

Зараз перед нашим суспільством стоїть непростий виклик, але я впевнений, що наші спільні зусилля з протидії поширення вірусу - це головний ключ до перемоги. Отже, бережіть себе та ваших близьких, залишайтесь вдома, і крок за кроком ми повернемося з вами до звичного стилю нашого життя.

Dear clients!

Our main value in this difficult time is your safety, health and the ability to rely on us as your financial partner. As the Chairman of the Management Board, I appeal to you ensuring that Pravex Bank constantly follows the situation and adheres to all the recommendations to ensure the continuity of the bank processes and the safety of you and our bank staff.

According to the Ministry of Health of Ukraine advice and other measures taken by the country's government, we urge you to stay home, use online banking and, if possible, avoid visiting branches to avoid unnecessary contact.

As for the operations in the branches, currently most of the branches are working, but we will gradually and temporarily close some of them, enabling them to visit once a week or by appointment through the contact center - a permanent list of branches and their operating mode we constantly update on the bank's website.

Our branches are daily disinfected, aerated, the workers are provided with masks, gloves and antiseptics, demarcation lines are drawn helping you keep a distance. Branches serve no more than 3 clients at a time, only in masks and at a distance.

We do not impose restrictions on currency purchases through the cashier, but we still recommend doing it online. We do not limit the issuance of your funds, even if we need to temporarily close a number of the branches for safety, you will have the opportunity to receive a service if it is necessary.

We have transferred most of our employees to remote work and can ensure process continuity and safety at the same time.

Now our society faces a significant challenge, but I believe that our joint efforts to combat the spread of the virus are key to a victory. Thus, take care of yourself and your loved ones, stay home, and step by step we will return together to the usual lifestyle.


До уваги клієнтів! Інформація щодо режиму роботи відділень банку у зв'язку з профілактикою розповсюдження коронавірусної інфекції

Шановні клієнти,

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 відділення ПРАВЕКС БАНКУ, починаючи з 17.03.2020 року, працюють у спеціальному режимі з 10:00 до 16:00 з діючими клієнтами, перерва з 12:30 до 13:00. Починаючи з 30.03.2020 року, відділення Виноградарське, Лук'янівське, Либідське, Політехнічне, Полярне, Набережне, "Конституції" працюють тільки 1 раз на тиждень - щосереди, клієнти-юридичні особи цих відділень тимчасово переведені для обслуговування в інші відділення згідно Переліку нижче. Банкомати працюють у звичайному режимі. 

Ми рекомендуємо вам обирати дистанційне обслуговування та користуватися Pravex Online, в якому можна здійснити оплату комунальних послуг, переказати гроші, погасити кредит, придбати валюту, оплатити товари чи послуги в Інтернеті.

Ми також рекомендуємо використовувати банківські картки, а не готівку.

 • Усі потенційні клієнти можуть ознайомитись з нашими продуктами та послугами на сайті   https://www.pravex.com.ua/ та замовити їх у дистанційному режимі. Контакт-центр ПРАВЕКС БАНКУ проконсультує та запросить клієнтів у відділення, як тільки закінчиться карантин.
 • Банкомати працюють у звичайному режимі.

Також нагадуємо, що враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, а також рекомендації Національного банку України, Банк вжив всіх необхідних заходів щодо безпеки клієнтів у відділеннях та співробітників (дезінфекція, антисептики, переведення зустрічей в онлайн режим тощо).

Щодо подальших рекомендацій чи змін, якщо ми отримаємо нові рекомендації від уповноважених органів, ми будемо інформувати вас на сайті банку та в інших каналах зв’язку.

_

Dear Customers, In order to prevent the spread of coronavirus infection, COVID-19, PRAVEX BANK banks' branches, starting from 17.03.2020, operate in special mode:

 • All branches are working from 10:00 till 16:00 with acting clients, break from 12:30 till 13:00. We recommend as much as possible to choose remote services anduse Pravex Online  , which allows you to pay for utility bills, transfer money, pay off a loan, buy currency, pay for goods or services online.

We also recommend using bank cards rather than cash.

 • All potential clients could get acquainted with our products in our web-site   https://www.pravex.com.ua/ and to order a product in remote mode. The bank's contact center will provide a consultation and will invite a client to a branch as soon as quarantine will end.
 • ATMs work in normal mode.

Also, we remind you that taking into account the recommendations of the World Health Organization, the Ministry ofHealth of Ukraine, as well as the recommendations of the National Bank of Ukraine, the bank has already taken all possible actions to safeguard your health when accessing branches, and the one of its employees (disinfection, antiseptics,online mode of meetings, remote mode of work where possible and other).

For further recommendations or changes, if we receive new recommendations from the authorities, we will keep you informed on the bank's website and other communication channels.

Доступно за посиланням: https://www.pravex.com.ua/press-center/do-uvagi-kliyentiv-informaciya-shodo-rezhimu-roboti-viddilen-178

Щодо подовження строку дії карток

Шановні клієнти! 

ПРАВЕКС БАНК, турбуючись про ваше здоров’я та з метою дотримання режиму карантину, подовжує строк дії усіх платіжних карток, якщо він припадає на період карантину. Подовження строку дії стосується приватних і корпоративних карток, незалежно від того, в рамках якого пакету послуг було оформлено платіжну картку. Подовження строку дії буде до моменту закінчення карантину та отримання клієнтом нової платіжної картки.

Звертаємо увагу на можливі складнощі при здійсненні операцій з використанням платіжних карток з подовженим строком дії, які пов’язані з індивідуальними налаштуваннями обладнання, на якому здійснюється операція.

 • Операції з отримання готівкових коштів у банкоматах мають відбуватись без ускладнень.
 • При здійсненні операцій з оплати товарів та послуг з використанням торгових pos-терміналів рекомендуємо проводити операції зі зчитуванням чіпа в pos-терміналі (в разі виникнення складнощів при безконтактній оплаті).
 • Операції з оплати товарів та послуг з використанням торгових pos-терміналів та платіжних карток з магнітною смугою мають відбуватись без ускладнень.
 • При здійсненні операції з оплати товарів та послуг в мережі Інтернет необхідно зазначати строк дії картки, який вказано безпосередньо на картці.
 • Для здійснення операцій з переказу коштів з картки на картку та за реквізитами, а також сплати комунальних послуг, поповнення мобільного телефону радимо використовувати інтернет – банкінг Pravex Online (доопрацювання Pravex Online з метою відображення карток, строк дії яких закінчився, завершується).

У разі виникнення питань чи проблем при здійсненні операцій з карткою, просимо звертатись за номерами телефонів, вказаними на картці.

Протягом дії карантину рекомендуємо використовувати інтернет – банкінг та мобільний додаток, обмежити готівкові розрахунки та сплачувати за товари та послуги, зокрема в мережі Інтернет з використанням платіжних карток.

Перелік працюючих відділень Банку. години роботи

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 відділення ПРАВЕКС БАНКУ, починаючи з 17.03.2020 року, працюють у спеціальному режимі з 10:00 до 16:00 з діючими клієнтами, перерва з 12:30 до 13:00. Починаючи з 30.03.2020 року, відділення Виноградарське, Лук'янівське, Либідське, Політехнічне, Полярне, Набережне, "Конституції" працюють тільки 1 раз на тиждень - щосереди, клієнти-юридичні особи цих відділень тимчасово переведені для обслуговування в інші відділення згідно Переліку нижче. Банкомати працюють у звичайному режимі. 

Завантажити 

Перелік та режим роботи відділень ПРАВЕКС БАНК з 30.03.2020.pdf

Карта відділень та банкоматів, режим роботи доступно за посиланням: https://www.pravex.com.ua/otdeleniya-i-bankomaty

Що можна зробити, не відвідуючи відділення

Під час карантину для Вашої безпеки ми рекомендуємо скористатися інтернет-банкінгом PRAVEX ONLINE, який дозволяє керувати Вам широким спектром послуг Банку та сплачувати за комунальні послуги, переказувати кошти, погашати кредит, придбати валюту, оплатити за товари та послуги через Інтернет без необхідності відвідувати відділення.

Сервіс PRAVEX ONLINE має мобільний додаток в Google Play та на App Store.

Сервіс PRAVEX ONLINE дозволяє Клієнтам:

 • Переглядати залишки та основну інформацію по поточним, картковим, депозитним рахункам та формувати виписки за період
 • Переглядати основну інформацію по кредитам, формувати графік платежів
 • Здійснювати платежі за реквізитами
 • Здійснювати перекази з будь-яких карт у режимі "Перекази з карти на карту" (безкоштовне поповнення карт FAMIGLIA)
 • Користуватися картою банкоматів Групи Інтеза Санпаоло
 • Переглядати архів здійснених операцій
 • Здійснювати платежі з картки/з рахунку (переказ коштів з поточного/карткового рахунку по реквізитам).
 • Замовити кредити готівкою до 100 000 грн.
 • Управління картою: змінити ліміт, відмовитись від CVV
 • Здійснювати регулярні платежі - автоматична сплата рахунків.
 • Онлайн купівля валюти з карти.
 • Листування з Банком.

Завантажити детальну інструкцію PRAVEX ONLINE інструкція.pdf

Детальніше про PRAVEX ONLINE

Важливі контакти

Контакт центр 0 800 500 450 - Безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів

Реквізити Банку доступні за посиланням: https://www.pravex.com.ua/o-banke/kontaktni-ta-platizhni-rekviziti

Заходи з охорони здоров'я

З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19

 • Використовуйте захисні маски,
 • Тримайте дистанцію до 2-х метрів,
 • Користуйтеся антисептиком, 
 • Не заходьте до відділення більше 3-х осіб.

РЕКОМЕНДУЄМО:

1. Користуватись PRAVEX ONLINEв якому можна здійснити:оплату комунальних послугпереказати грошіпогасити кредит, придбати валюту, оплатити товари чи послуги в Інтернеті.

2. Використовувати банківські картки, а не готівку.

Враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, а також рекомендації Національного банку України, банк вживає всіх необхідних заходів щодо безпеки клієнтів у відділеннях та співробітниківдезінфекція, антисептики, переведення зустрічей в онлайн режим тощоЩодо подальших рекомендацій чизмінякщо ми отримаємо нові рекомендації від уповноважених органів, ми будемо інформувати вас на сайті банку та в інших каналах зв’язкуУсі потенційні клієнти можуть ознайомитись з нашими продуктами і послугами на сайті www.pravex.com.uaта замовити їх у дистанційному режимі. Контакт-центр ПРАВЕКС БАНКУ проконсультує та запросить клієнтів у відділення, як тільки закінчиться карантин.