З 30 березня змінюється режим роботи деяких відділень ПРАВЕКС БАНКу


З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 ПРАВЕКС БАНК змінює режим роботи відділень.

З 30 березня 2020 року 7 відділень банку переводяться у режим роботи 1 раз на тиждень (щосереди), при цьому інші відділення зберігають поточний режим.

Клієнти фізичні особи цих 7 відділень можуть обслуговуватися в будь-якому відділенні ПРАВЕКС БАНКу, а клієнті юридичні особи зможуть обслуговуватися щосереди на основному або в інші дні на альтернативних відділеннях, а саме:

Ознайомитися з оновленим переліком роботи відділень можна на сайті банку https://www.pravex.com.ua/otdeleniya-i-bankomaty

Усі інші відділення банку продовжують працювати з діючими клієнтами у спеціальному режимі з 10:00 – 16:00, перерва з 12:30 до 13:00. Банкомати працюють у звичайному режимі.

Нагадаємо, в період карантину ПРАВЕКС БАНК рекомендує обирати дистанційне обслуговування та користуватися PRAVEX  ONLINE, в якому можна здійснити оплату комунальних послуг, переказати гроші, погасити кредит, придбати валюту, оплатити товари чи послуги в Інтернеті. Ознайомитися з послугами банку та замовити їх онлайн можна на сайті: https://www.pravex.com.ua/.

 Довідка

 ПРАВЕКС БАНК є  частиною групи  Інтеза Санпаоло   (Intesa Sanpaolo), провідної  банківської  групи в Єврозоні, яка є  лідером  в Італії в усіх  сферах бізнесу  (роздрібний, корпоративний та управління  активами)  та присутня у всьому світі. 

ПРАВЕКС БАНК працює на  ринку з  1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь  спектр   банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним  клієнтам. 

Intesa Sanpaolo надає  послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 800  філій в   Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських    регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що  нараховує   близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів  клієнтів,  включаючи  дочірні  компанії, які працюють  в  комерційному  банкінгу  в 12 країнах Центральної  Східної Європи та Близького Сходу та Північної  Африки, та  міжнародну  мережу   спеціалістів  для  підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та  Північній Африці та в тих районах, де найбільш  активні італійські  компанії.

Назад
Надрукувати сторінку