Всесвітній день заощаджень в Україні-2018: запрошуємо на Родинне свято!

31.10.2018

31 жовтня - Всесвітній день заощаджень


 Шановні клієнти та друзі!

Кожного року 31 жовтня відзначається Всесвітній день заощаджень, заснований для підвищення культури заощаджень, рівня фінансової обізнаності населення та довіри до банківського сектору.

Історія розвитку Всесвітнього дня заощаджень розпочалась ще в 1924 році, нині його святкують понад 40 країн світу.

З 31 жовтня 2017 року міжнародні дочірні банки Групи Інтеза Санпаоло приєдналися до ініціатив Групи в рамках програми «Мистецтво заощаджень», який підтримується Музеєм заощаджень в  Туріні (Італія) - унікальне, інноваційне, розважальне місце, присвячене родинам, дорослим та дітям, де можна зблизитись із концепціями економії та інвестицій, щоб збільшити їх фінансову грамотність.

ПРАВЕКС БАНК, як один із дочірніх банків Групи Інтеза Санпаоло, також долучився до цього соціально важливого проекту в Україні.

В цьому році ми починаємо низку просвітницьких заходів та запрошуємо Вас та Вашу родину на Родинне свято, що відбудеться 3 листопада, метою якого є інформування щодо розумних підходів в управлінні власними фінансами.

На святі Вас чекають освітньо-розважальні заходи для всіх членів родини, на яких можна дізнатися про історію виникнення грошей, навіщо потрібні заощадження, про відповідальне ставлення до грошей, та взяти участь в іграх та майстер-класах, таких як малювання на свинках-скарбничках, анімаційне шоу та вікторини, гра «Заощадження», та відвідати інтерактивні банківські локації.

Коли: Субота 03.11.2018, з 11:00 до 18:00,

Де: Київ, вул. Біломорська 1, локація "Арт-завод Платформа".

Про Всесвітній день заощаджень в  Україні (ВДЗУ)

Вперше запроваджено проведення свята в 2012 році Незалежною асоціацією банків України (НАБУ). Щороку проект реалізується за ініціативи банків-членів НАБУ та за підтримки Фонду ощадних кас Німеччини “Sparkasse”. Саме досвід Німеччини продемонстрував як за допомогою залучення всіх вікових та соціальних верств населення можна укріпити зв'язок між банком та клієнтом, став підґрунтям для запровадження традиційного святкування ВДЗУ.

Середня кількість банків-учасників проекту щороку становить 25.

Найпопулярніші категорії учасників проекту серед населення: 50-65, 18-25 років.

Стать вкладників: більшість – жінки, в середньому - від 55 до 70%.

30 активних міст України: Київ, Львів та Вінниця - найактивніші.

100 днів відкритих дверей проведено (за рік) та 10 000 - українців беруть участь в просвітницьких заходах щороку.

Відеоролік: https://youtu.be/mk6WUjgKagQ

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК»  є  частиною  банківської    групи  Інтеза  Санпаоло  (Intesa     Sanpaolo), що входить  до  числа    провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії  за  усіма  напрямками  банківської   діяльності  (роздрібний,  корпоративний сегменти  та управління фінансами)  та обслуговує  11,9  млн.  клієнтів   у  4 500 відділеннях по  всій Італії;  ринкова  частка   Групи  в  більшості   італійських регіонів складає не менше  12%.  Група     Інтеза  Санпаоло  також присутня у  Центральній та Східній    Європі, в  країнах  Близького Сходу та   Північної  Африки. У цих   регіонах розташовано  близько  1   100  відділень, а в 12   країнах,  де працюють дочірні банки   Групи,   кількість   роздрібних та  корпоративних   клієнтів сягає  7,5  млн.

print Надрукувати сторінку