Ви мрієте про надзвичайні подорожі — ПРАВЕКС БАНК перевершить Ваші сподівання!

21.08.2018


Під час Ваших незабутніх подорожей насолоджуйтесь відпочинком з преміальними картками Visa Platinum від ПРАВЕКС БАНКу:

  • -50% вартості поїздок з таксі Uber до аеропортів «Київ» та «Бориспіль» і назад зі спеціальним промокодом VISAPREMIUMUA,
  • безкоштовне пакування валізи двічі на рік в міжнародному аеропорту «Бориспіль»,
  • безкоштовне відвідування до 2 разів на рік будь-який з понад 1 000 бізнес-залів Lounge Key в усьому світі! Також Ваша картка передбачає доступ до лаунжів Ваших супутників всього за 27$. 

З преміальними картками Visa Platinum від ПРАВЕКС БАНКу кожна подорож — це винятковий сервіс і комфорт!

Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза  Санпаоло (Intesa  Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії за усіма напрямками  банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами)  та обслуговує 12  млн. клієнтів у 4 500 відділеннях по всій Італії; ринкова  частка Групи в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група  Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1  100 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість  роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 7,5 млн.

print Надрукувати сторінку