ПРАВЕКС БАНК запустив мобільний додаток ONLINE PRAVEX

Мобільний додаток ONLINE PRAVEX вже доступний в Google Play для власників мобільних пристроїв на Андроїд. Наступного тижня додаток буде доступний і на App Store для iOS. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, безпечній та зручній авторизації, оновленій технічній платформі додаток є зручним “online гаманцем”.

За допомогою мобільного інтернет-банкінгу ONLINE PRAVEX клієнти Банку можуть:

«Ми постійно вдосконалюємо систему ONLINE PRAVEX та запустили її мобільний додаток. В перші дні після запуску маємо  вже майже тисячі завантажень. В найближчих релізах додатку реалізуємо перекази за реквізитами, створення шаблонів, купівлю та продаж валюти, здійснення регулярних платежів, архів операцій», - прокоментував Семен Бабаєв, Заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.


Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської  групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу  (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі. 

ПРАВЕКС БАНК  працює на  ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 26 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним,  корпоративним та інституційним  клієнтам. 

ПРАВЕКС БАНК увійшов до складу Інтези Санпаоло у 2008 році.

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 900  філій в Італії з часткою ринку не  нижче 12% у більшості італійських  регіонів. Група має стратегічну  міжнародну присутність, що нараховує  близько 1 100 відділень та 7,2 мільйонів  клієнтів, включаючи дочірні  компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної  Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну  мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25  країн,  зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де   найбільш активні італійські компанії.

Назад
Надрукувати сторінку