ПРАВЕКС БАНК визначив переможців першого етапу акції «Кожен розрахунок - шанс на подарунок!»

15.07.2020

9 липня ПРАВЕКС БАНК провів розіграш та визначив переможців першого етапу акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок». Розіграш відбувся за допомогою random.org. З кожним переможцем акції зв’яжуться менеджери банку та домовляться про зручний час вручення призів.

Переможці:

  • Подарункова картка Фокстрот номіналом 18 000 грн: 

Коваль Олександр Юрійович

  • Подарункові картки Фокстрот номіналом 5 000 грн:

Волгіна Ірина Євгенівна

Царук Олександра Анатоліївна

Полонський Андрій Валерійович

  • Подарункові картки Фокстрот номіналом 500 грн: 

Басова Ірина Валентинівна

Горобець Микола Петрович

Шимошенко Тетяна Петрівна

Товстоліс Сергій Володимирович

Семененко Євген Анатолійович.

«Завершився перший етап акції «Кожен розрахунок - шанс на подарунок». За червень безготівкові розрахунки по картках наших клієнтів збільшилися на 20%. Наша акція ще триває до вересня, тому більше розраховуйтеся своєю платіжною карткою від ПРАВЕКС БАНКу та вигравайте призи!», - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, начальник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Нагадуємо, що акція «Кожен розрахунок – шанс на подарунок» триває до 1 вересня. Учасниками акції можуть стати усі клієнти банку, які розраховуються платіжними картками ПРАВЕКС БАНКу у магазинах, торговельних мережах, мережі інтернет або через мобільний додаток  PRAVEX ONLINE. Кількість транзакцій не обмежена, а кожні 500 грн дають 1 шанс на виграш. Кожного місяця розігруються подарункові картки Фокстрот номіналом 18 000 грн (1 преможець), 5 000 грн (3 переможця) та 500 грн (5 переможців).

Детальна інформація про акцію за посиланням: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/promo

Вітаємо переможців! Наступне визначення призерів відбудеться у серпні.

Довідка:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.
ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.
Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку