ПРАВЕКС БАНК пропонує нові преміальні кредитні картки

23.03.2018


Вже зараз втілюйте свої мрії та бажання з новими кредитними картками преміального рівня MasterCard/Visa Platinum Contactless.

Смакуйте життя сьогодні з кредитною карткою PRAVEX – подорожі, шоппінг, подарунки:

  • максимальна сума кредитного ліміту до 300 000 грн.,
  • термін дії картки 3 роки,
  • безкоштовний випуск та обслуговування,
  • пільговий період 60 днів для здійснення всіх видів операцій за карткою,
  • процентна ставка кредитування після закінчення пільгового періоду 36 %,
  • безкоштовне погашення кредиту готівкою та безготівковим шляхом через ONLINE PRAVEX.

Отримуйте більше задоволення від життя в Україні та за кордоном з найелітнішою карткою, підкреслюючи статус і вишуканий смак!

Детальніше про кредитні картки https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/kreditni-kartki

Інформація для довідки:

ПАТКБ  «ПРАВЕКС-БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo),  що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх  сферах бізнесу в Італії. ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно вдосконалює свою роботу,  підвищує стандарти надання банківських послуг і стає кращим для своїх клієнтів  та партнерів. Інтеза Санпаоло входить до числа найбільших банківських груп у  Єврозоні і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії: роздрібному,  корпоративному та управлінню приватним капіталом. В Італії Група обслуговує  12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по всій країні  відділень, її ринкова частка складає не менше, ніж 12% у більшості регіонів  Італії. Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної та Східної Європи, а  також в країнах Близького Сходу та Північної Африки, приблизно 1100  відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до дочірніх компаній  Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в 12 країнах. Крім того,  міжнародна мережа фахівців з підтримки корпоративних клієнтів представлена у 26  країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній Африці та у тих областях, де  італійські компанії проявляють найбільшу активність.

print Надрукувати сторінку