ПРАВЕКС БАНК приєднався до оновленої програми «Mastercard Більше»

01.06.2020

ПРАВЕКС БАНК приєднався до платформи лояльності Mastercard – програми «Mastercard Більше». Відтепер, клієнти власники платіжних карток Mastercard від ПРАВЕКС БАНКу, зможуть брати участь в оновленій програмі «Mastercard Більше». Програма дає змогу накопичувати бонуси за оплату товарів чи послуг платіжними картками та здійснювати обмін бонусів на пропозиції та участь в акціях.

Для участі в програмі «Mastercard Більше» необхідно зареєструватись на сайті https://bilshe.mastercard.ua/ та додати свої платіжні картки до особистого кабінету (навіть якщо клієнт був раніше зареєстрований у даній програмі).

Деталі за посиланням https://www.mastercard.ua/uk-ua/consumers/features-benefits/bilshe.html

Довідка

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку