ПРАВЕКС БАНК подовжує акційні пропозиції за Європейським персональним кредитом!

29.01.2021

На початку грудня банк запустив дві акції:

1. пільгова ставка 0% на перші три місяці для клієнтів, які оформили кредит у період проведення акції (після завершення тримісячного періоду, процентна ставка за кредитом встановлюється на рівні стандартної згідно з обраним клієнтом кредитним продуктом. Ефективна ставка буде дорівнювати 19,3% при кредитуванні на 20 місяців);

2. знижка 5% від стандартної ставки за кредитом до кінця строку дії договору (ефективна ставка буде дорівнювати 20,1% при кредитуванні на 20 місяців та 16,8% при кредитуванні на 60 місяців).

Європейський персональний кредит – це кредит готівкою з можливістю отримати до 1 млн грн з найнижчою реальною річною процентною ставкою на будь-які цілі без застави та додаткових платежів.

Завдяки кредиту можна:

  • Інвестувати в нерухомість своєї мрії
  • Зробити, нарешті, ремонт квартири чи приватного будинку
  • Придбати земельну ділянку для цього будинку
  • Купити новий або вживаний автомобіль, чи човен для комфортних подорожей
  • Оплатити навчання ваших дітей у найкращих навчальних закладах
  • Рефінансувати кредити в інших банках
  • Здійснити інші мрії та бажання

«За період проведення акційних пропозицій за Європейським персональним кредитом ми помітили великий попит на цей продукт. Тому вирішили зробити подарунок для наших клієнтів та подовжити ці акції ще на один місяць. За грудень та січень було видано кредитів більше ніжна на 100 млн грн. Тому, хто ще не встиг скористатися нашими пропозиціями - встигнуть це зробити у лютому», - зазначив Олег Заяць, начальник відділу по роботі з фізичними особами головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.


Детальніше про Європейський персональний кредит за посиланнямhttps://www.pravex.com.ua/landing-credit

print Надрукувати сторінку