ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНК” виплачує кошти вкладникам ПАТ “КЛАСИКБАНК”

26.08.2016

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) рішення від 12 серпня 2016 року №1493 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «КЛАСИКБАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку», Фонд з 16 серпня 2016 року розпочинає виплати коштів вкладникам зазначеного банку.

Для отримання коштів вкладники ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КЛАСИКБАНК» (далі – ПАТ «КЛАСИКБАНК») з 16 серпня 2016 року до 27 вересня 2016 року включно можуть звертатись до установ банку-агенту Фонду ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК» та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ «КЛАСИКБАНК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «КЛАСИКБАНК» — www.bankclassic.com та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 ( згідно з тарифами оператора зв'язку);

ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»: 0800-500-450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів), 38 (044) 201-16-61

на сайті ФОНДА ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ за посиланням http://www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/174-pat-klasykbank/5479-fond-harantuvannya-vkladiv-fizychnykh-osib-rozpochynaye-vyplaty-koshtiv-vkladnykam-pat-klasykbank

print Надрукувати сторінку