Нова вигідна програма від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

27.03.2017

Ви - моряк, спеціаліст ІТ сфери чи інший спеціаліст? Працюєте в іноземній компанії та за контрактом отримуєте зарплату у валюті? Можливо, Ви - представник іноземної компанії, в якій працюють такі українські спеціалісти?

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» розробив та пропонує спеціальну програму для приватних осіб з відкриттям поточного рахунку «ПРАВЕКС-РЕКОРД  для виплат зарплати у валюті».

Клієнт безкоштовно відкриває «ПРАВЕКС-РЕКОРД  для виплат зарплати у валюті», а його роботодавець-іноземна компанія перераховує кошти працівникові.

Вигідна пропозиція діє також і для компаній-нерезидентів, в штаті яких працюють наймані працівники, фізичні особи-резиденти України. Для цього достатньо укласти з Банком договір «На обслуговування виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з оплатою праці організацією в безготівковій формі», та Ваші працівники зможуть скористатися всіма перевагами програми.

Які переваги «ПРАВЕКС-РЕКОРД для виплат зарплати у валюті» від ПРАВЕКС-БАНКу:

  1. Безкоштовне відкриття поточного рахунку у доларах США та євро,
  2. Безкоштовне зняття готівки, у доларах США або євро, з рахунку,
  3. Комісія за поповнення 0,6% на момент зарахування коштів на рахунок,
  4. Щотижневе нарахування процентів на залишок коштів на рахунку,
  5. Оформлення банківської довіреності до поточного рахунку.


Як скористатися програмою «Зарплата у валюті» приватній особі:

  1. Звернутись до відділення Банку,
  2. Надати паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер, паспорт моряка (при наявності) та / або контракт з компанією-нерезидентом.
  3. Зателефонувати нам за номером довідкової служби Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

Детальніше: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/potochni-rahunki/rahunok-dlya-viplat-zarplat-u-valyuti

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 28 лютого 2017 року її ринкова вартість складає 36,8 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,8 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку