Кредитна новація: ПРАВЕКС БАНК надав кошти за аграрною розпискою

25.06.2018


ПРАВЕКС БАНК профінансував сільськогосподарський холдинг з Чернігівщини під заставу майбутнього врожаю за аграрною розпискою.

Новий фінансовий інструмент стає популярним за рахунок легкості та швидкості роботи з ним як серед аграріїв, так і серед банківських установ.

Аграрна розписка – це документ, який містить обіцянку поставити майбутню сільськогосподарську продукцію або сплатити отримані внаслідок її реалізації кошти для сьогоднішнього отримання ресурсів, необхідних для ведення сільськогосподарської діяльності. Зобов'язання боржника поставити сільгосппродукцію або сплатити кошти за аграрною розпискою не може бути обтяжене будь-якими умовами.

Росток Холдинг, розширивши коло своїх партнерів серед банківських установ, успішно почав співпрацю з ПРАВЕКС БАНКом, кредити для агробізнесу якого є одним із пріоритетних напрямків бізнесу.

Директор з розвитку банківського бізнесу ПРАВЕКС БАНКу Дмитро Чурилов зазначив: «В умовах обмеженості заставної бази фінансова  аграрна розписка стала альтернативним інструментом для кредиторів. Ми як банк  міжнародної групи Intesa Sanpaolo зацікавлені в просуванні новаторських  продуктів на банківському ринку України. Таким інструментом і є фінансова  аграрна розписка. ПРАВЕКС БАНК планує консервативно нарощувати обсяг фінансових  аграрних розписок у 2018 році, розуміючи, що ринок ще молодий та нестійкий. Але  ми з оптимізмом дивимося на розвиток даного продукту у рамках нашого Банку вже 2019 року».

Детальніше про кредити для аграріїв: https://www.pravex.com.ua/korporativnym-klientam-bankam/krediti-dlya-kliyentiv-agrobiznesu

Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12 млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7 млн.

print Надрукувати сторінку