Інтеза Санпаоло: 1 млн. миттєвих банківських переказів за 6 місяців

31.08.2018

Інтеза Санпаоло - перший банк в Європі, який протестував платформу EBA Clearing RT1, рішення для обробки миттєвих кредитних  переказів SEPA на загальноєвропейському рівні та один з перших трьох італійських банків, які надають цю послугу з листопада 2017 року.

За перші 6 місяців Інтеза Санпаоло здійснила через миттєві банківські перекази понад 1 млн. операцій на загальну суму понад 1 млрд. євро.

Миттєві банківські перекази, розроблені групою Інтеза Санпаоло для повністю багатоканального середовища, виконуються за лічені секунди та дозволяють одержувачеві відразу отримати кошти. Операції проводяться 24/7, навіть у святкові дні.

Про сервіс: 

В листопаді 2017 року EBA CLEARING розпочав реалізацію RT1, інфраструктурного  рішення для обробки миттєвих кредитних переказів SEPA на загальноєвропейському  рівні. Платіжна система працює 24/7, підтримує постачальників платіжних послуг  при здійсненні операцій щодо переказу євро між платіжними рахунками менш, ніж  за 10 секунд від відправника до одержувача, при чому платіж миттєво доступний  для отримання бенефіціаром. Фінансові установи в усій Європі можуть  використовувати RT1 для будь-якого платіжного продукту в євро, який повністю  відповідає схемі SCT Європейської платіжної ради(EPC) та стандартам міжнародних  повідомлень ISO 20022 для здійснення платежів у реальному часі.

Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза  Санпаоло (Intesa  Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії за усіма напрямками  банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами)  та обслуговує 12  млн. клієнтів у 4 500 відділеннях по всій Італії; ринкова  частка Групи в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група  Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1  100 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість  роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 7,5 млн.

print Надрукувати сторінку