Безкоштовно отримай 10 корпоративних карток для підприємців в пакеті послуг FAMIGLIA

21.02.2019


Пакет послуг FAMIGLIA від ПРАВЕКС БАНКу надає безліч переваг клієнтам і всім членам його родини, задовольняючи майже всі їхні потреби.

Банк пропонує зручний та надійний інструмент для ведення підприємницької діяльності:

1. Отримати безкоштовно 10 преміальних корпоративних  карток в рамках пакету послуг FAMIGLIA.

2. Керувати ним самостійно в ONLINE PRAVEX та оптимізувати витрати, які пов’язані з основною підприємницькою діяльністю такі як закупка товарів, розрахунки з постачальниками, витрати на відрядження та представницькі, господарські витрати тощо.

3. Відвідати зручний зал відпочинку LOUNGE KEY від Visa у більше ніж 1 000 аеропортів по всьому світу: два проходи на рік безкоштовні, третій та наступні – можна віднести до витрат підприємства.

Чому це  вигідно?

1. 0 грн. за відкриття та річне розрахунково-касове обслуговування основної/ додаткової корпоративної картки преміального рівня Visa  Business Platinum для фізичних осіб-підприємців (ФОП). Обслуговування карток за тарифами "Корпоративні платіжні картки".

2. Контроль витрат.

3. Картки відкриті для міжнародних розрахунків та оплати в Інтернеті.

4. Строк дії картки 3 роки. 3 валюти – гривня, долари США та євро.

Швидке та просте оформлення

1. Наявність діючої (термін дії якої не закінчився) основної платіжної картки, випущеної в рамках пакету послуг FAMIGLIA.

2. Окрема заява власника пакету послуг FAMIGLIA та/або членів його родини.

ПРАВЕКС БАНК постійно удосконалює послуги та покращує рівень обслуговування клієнтів!

Детальніше про пакет послуг FAMIGLIA

Детальніше про корпоративні картки

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa  Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також   присутня у Центральній та Східній  Європі, в країнах Близького Сходу  та  Північної Африки. У цих регіонах  розташовано близько 1 100  відділень, а в  12 країнах, де працюють дочірні банки  Групи, кількість  роздрібних та  корпоративних клієнтів сягає 7,5 млн.

print Надрукувати сторінку