29 жовтня запрошуємо на Родинне свято - наймасштабніший захід в рамках проекту Всесвітній день заощаджень в Україні-2017

27.10.2017

Шановні клієнти та друзі!

29 жовтня запрошуємо Вас та Вашу родину на «Родинне свято» - наймасштабніший захід в рамках проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні-2017», до якого долучився і наш ПРАВЕКС БАНК.

Ініціатива запровадження Всесвітнього дня заощаджень в Україні, метою якого є підвищення культури заощаджень, рівня фінансової грамотності населення та довіри до банківського сектору, підтримується Національним банком України, Незалежною асоціацією банків України (НАБУ), Фондом ощадних кас Німеччини «Sparkasse» та Міністерством фінансів Німеччини.

На святі Вас чекають освітньо-розважальні заходи для студентів, школярів, дітей дошкільного віку та їх батьків:

фінансові вікторини,

креативні майстер класи (малювання на воді та розфарбовування скарбничок),

шоу мильних бульбашок,

анімація

фінансова гра для студентів.

Вхід безкоштовний!

Коли: Неділя 29.10.2017, з 11:00 до 16:00,

Де: м. Київ, вул. Десятинна, 12, локація "Всі свої".

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 29 вересня 2017 року її ринкова вартість складає 50.1 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12.3 млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 27 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку