Якісне обслуговування юридичних і фізичних осіб є пріоритетним напрямком діяльності Банку. Виходячи із цього, Банк надає велике значення впровадженню передових банківських технологій. Сьогодні ми активно розвиваємо весь спектр банківських Інтернет-рішень. www.pravexonline.com - один з кількох банківських сайтів в Україні, що мають сертифікат всесвітньо відомого міжнародного агентства сертифікації THAWTE.

Вхід до системи інтернет-клієнт банк для юридичних осіб >>>

Вже зараз Вам полегшить життя і заощадить Ваш час - Інтернет-Клієнт-Банк, що дозволить Вам керувати своїми фінансовими ресурсами 7 днів на тиждень, 24 години на добу з будь-якої точки земної кулі.

Про систему інтернет-клієнт-банк для юридичних осіб

Система «Інтернет-Клієнт-Банк» заснована на Internet-технологіях, дозволяє дистанційно керувати поточними рахунками з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Internet. Система розроблена з урахуванням останніх досягнень в області інформаційних технологій, що забезпечує конфіденційність та безпеку проведення фінансових операцій.

Система «Інтернет-Клієнт-Банк» дозволяє:

Додаткові можливості системи (при підписанні відповідної додаткової угоди):

Для підключення до системи «Інтернет-Клієнт-Банк» Вам необхідно звернутися в одне з відділень ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК».

Мінімальні вимоги до обладнання:

Служба технічної підтримки клієнтів: (44) 521-02-70 (з 9:00 до 18:00 у робочі дні)

e-mail: support@pravexonline.com

* В ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» прийом платіжних доручень на паперових носіях здійснюється в операційний час до 15:00, у післяопераційний час - до 16:30 зі сплатою додаткової комісії відповідно до діючих тарифів банку. Для клієнтів, які використовують у роботі систему дистанційного керування рахунком, операційний час продовжений до 16:00 без додаткових комісій, а післяопераційний час - до 18:50 (внутрішні платежі) і до 17:10 (зовнішні платежі).

Виписка про стан рахунку на мобільний телефон

Система «Виписка про стан рахунку на мобільний телефон» дозволяє Вам не тільки одержувати виписку за поточними рахунками в певний час, але й одержувати інформацію про надходження й списання коштів з поточних рахунків у форматі SMS-повідомлення.

Служба технічної підтримки клієнтів: (44) 521-02-70 (з 9:00 до 18:00 у робочі дні)

e-mail: support@pravexonline.com

Виписка про стан рахунку через WEB-сайт банку

Система «Виписка про стан рахунку через WEB-сайт банку» надає Вам можливість переглядати виписки по своїх рахунках у будь-який зручний для Вас час. Для цього необхідно підписати договір про підключення до системи й отримати засоби захисту, за допомогою яких через WEB-сайт банку можна оперативно дізнаватися інформацію про стан поточного рахунку.

Для роботи Вам необхідно мати доступ до мережі Internet.

Служба технічної підтримки клієнтів: (44) 521-02-70 (з 9:00 до 18:00 у робочі дні)

e-mail: support@pravexonline.com