Регламент обробки платежів

В ПРАВЕКС БАНКу встановлено такий регламент обробки платежів у національній валюті:

для розрахункових документів на паперових носіях:

  • операційний час: із 09:00 до 15:00 (початок операційного часу може бути іншим відповідно до встановленого часу початку роботи відділення з клієнтами);
  • післяопераційний час для платежів за межі Банку: з 15:00 до 17:30 (зі сплатою додаткової комісії згідно з діючими тарифами Банку);
  • післяопераційний час для платежів в межах ПРАВЕКС БАНКу: з 15:00 до 19:00 або до часу закінчення роботи відділення Банку з клієнтами (зі сплатою додаткової комісії згідно з діючими тарифами Банку).

при обслуговуванні за системою електронного банкінгу:

  • операційний час: з 09:00 до 16:00;
  • післяопераційний час: з 16:00 до 18:10 – для зовнішніх платежів; з 16:00 до 19:45 – для внутрішніх платежів (зі сплатою додаткової комісії згідно з діючими тарифами банку).

Для відкриття рахунку клієнт надає в Банк початковий пакет документів відповідно до вимог, передбачених НБУ («Інструкція про порядок відкриття, використання й закриття рахунків у національній та іноземних валютах», затверджена постановою Правління НБУ від 12.11.03р. № 492). Документи для відкриття рахунків особисто подаються в Банк особами, які мають право першого та другого підпису.

ПРАВЕКС БАНК  входить до числа лідерів на ринку банківських послуг. Робота Банку орієнтована на якісне задоволення потреб клієнтів.